Jēkabpilī policija aiztur jaunieti par draudiem uzspridzināt skolu, Mixnews.lv

Jēkabpilī policija aiztur jaunieti par draudiem uzspridzināt skolu

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 13. februārī plkst. 15:45

Šodien pēc 13:00 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa operatīvajā nodaļā tika saņemta informācija no kādas Krustpils pamatskolas skolotājas par to, ka viens no skolēniem paziņojis, ka viņam somā atrodas granāta un viņš ar to uzspridzināšot skolu, ziņo LETA.

Kā informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece, pēc paziņojuma saņemšanas policijas darbinieki un citu operatīvo dienestu pārstāvji nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu, veica skolēnu un skolas darbinieku evakuāciju, kā arī citas nepieciešamās darbības.

Informācija par granātu skolēna somā neapstiprinājās. Par draudu izteikšanu policijas darbinieki aizturējuši kādu 16 gadus vecu jaunieti, kurš jau agrāk bijis nonācis policijas redzeslokā. Lai noskaidrotu, vai jaunietis draudu izteikšanas brīdī nav bijis apreibinošu vielu ietekmē, viņam nozīmēta ekspertīze.

Par notikušo sākts kriminālprocess. Par šādu likumpārkāpumu vainīgajai personai paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar piespiedu darbu un naudas sodu līdz 100 minimālajām mēnešalgām.

Foto: karelinform.ru, spb.ria.ru

Komentāri