Pie Kolkas raga pazūd kaitbordists (Papildināts), Mixnews.lv

Pie Kolkas raga pazūd kaitbordists (Papildināts)

фото

Kriminālziņas | 2015. gada 4. janvārī plkst. 10:54

Sestdien jūrā pie Kolkas raga pazudis kaitbordists, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums uz Dundagas novadu saņemts pēc plkst.15. Krastā palicēji ziņojuši, ka sportists iepūsts jūrā un pazudis no viņu redzesloka. Kaitbordists aizvien nav atrasts. Meklēšanas darbus koordinē Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas koordinācijas dienests (MRCC Rīga).

Piekrastes apsekošanā iesaistīti VUGD darbinieki un iedzīvotāji, bet jūrā pazudušo vīrieti sestdien meklēja Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopteri un divi tirdzniecības kuģi, kuri vēl arvien veic meklēšanas darbus, informēja Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita.

Jaunākā informācija liecina, ka turpinās pazudušā kaitbiordista meklēšana, pārbaudīt pēdējo vēl neapgūto rajonu devusies beidzamā Jūras spēku ekipāža, atklāja Veita.

Ja laika apstākļi uzlabosies, iespējams, tiks iesaistīts arī helikopters. Savukārt krasta rajonā plašā teritorijā pazudušo kaitbordistu meklē liels skaits brīvprātīgo.

Kā skaidroja Veita, līdz šim meklēšana noritējusi bez panākumiem, uz atlikušo vēl nepārmeklēto rajonu Kolkas apkārtnē devusies pēdējā ekipāža.

Pēc tam visa aprēķinātā teritorija, kur varētu atrasties kaitbordists, būs pārmeklēta, un operācija jūrā varētu beigties. Cik ilgs laiks tam nepieciešams, patlaban nav zināms. Taču, ja laika apstākļi būs apmierinoši, meklēšanā varētu iesaistīties arī helikopters. Pagaidām gan vēl nav skaidrs, vai tas notiks.

Tikmēr gar jūras krastu plašā teritorijā meklēšanā iesaistījies liels skaits brīvprātīgo - gan ar pazudušo pazīstami, gan nepazītami cilvēki, kas ieradušies pat no Liepājas, aģentūrai LETA pastāstīja meklēšanas koordinators Āris Muitnieks. Precīzu meklētāju skaitu viņš gan nevarēja nosaukt.

Piekrastes meklēšanā cilvēki iesaistījušies arī ar dažādiem braucamrīkiem - kvadracikliem un citiem, norādīja Muitnieks.

Komentāri