Aizdomās par 13 gadus vecas meitenes nožņaugšanu aizturēts viņas 14 gadīgais paziņa, Mixnews.lv

Aizdomās par 13 gadus vecas meitenes nožņaugšanu aizturēts viņas 14 gadīgais paziņa

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 15. februārī plkst. 15:22

Par 13 gadu vecas meitenes nožņaugšanu aizturēts gadu vecāks zēns, kurš nodarījumā atzinies, piektdien preses brīfingā pastāstīja Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Juris Staļgevičs.

Tuvāko dienu laikā tiesa lems par apcietinājuma piemērošanu noziegumā vainotajam pusaudzim.

Nogalinātās līķis tika atrasts zem tilta pār Daugavu Jēkabpilī 14.februārī. Policijai par šo gadījumu paziņojušas divas personas, kuras tur pastaigājušās.

Policija pagaidām uzskata, ka slepkavība pastrādāta 9.februārī. Ir zināms arī, ka abi jaunieši bijuši pazīstami jau ilgāku laiku un tikušies jau iepriekš.

Staļgevičs nevēlējās konkretizēt viņu attiecību raksturu, norādot, ka tas tiks noskaidrots izmeklēšanas gaitā. Viņš uzsvēra, ka meitenes meklēšana tika sākta nekavējoties, iesaistot arī Zemessardzi. Nogalinātajai nebija noslieces uz klaiņošanu.

Aizturētais puisis policijas redzeslokā agrāk nav nonācis, kā arī nav nācis no nelabvēlīgas ģimenes. Policija noskaidros, vai viņš nav bijis alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē, kā arī veiks psihiatrisko ekspertīzi.

Kā informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece, saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma (KL) 117.panta 12.punkta par slepkavību atbildību pastiprinošos apstākļos. Par to paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no 10 līdz 20 gadiem ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu.

Jāpiebilst, VP Zemgales reģiona pārvaldes iepriekš sniegtā informācija liecināja, ka 1999.gadā dzimusī meitene 9.februārī ap 20:00 izgājusi no savas dzīvesvietas Jēkabpilī, Pils rajonā, un nav atgriezusies.

Foto: job-sbu.org, mixnews.lv

Komentāri