Negadījums Rīgā: Sieviete izlec no desmitā stāva, Mixnews.lv

Negadījums Rīgā: Sieviete izlec no desmitā stāva

фото

Kriminālziņas | 2015. gada 18. februārī plkst. 12:11

Nesen Rīgā, Ulbrokas ielā 30 gadus veca sieviete izleca no desmitā stāva. Netiek izslēgta arī pašnāvības versija. Tā ziņo TV5 raidījums „Kriminal+”.

Sievietes līķis zem daudzstāvu mājas logiem tika pamanīts aptuveni divpadsmitos naktī. Līdz brīdim, kamēr ieradās ātrā palīdzība, sieviete bija pie samaņas.

„Viņa bija dzīva. Viņu uzlika uz nestuvēm un aizveda. Desmit minūtes kaut ko darīja mašīnā. Runā, ka līdz slimnīcai aizveda dzīvu, bet uzņemšanā viņa nomira,” stāsta aculiecinieks Genādijs.

Vīrietis dzīvo desmitajā stāvā un labi atceras tā vakara notikumus. Viņš stāsta, ka dzirdējis skaļus trokšņus. „Te, lūk, ir mūsu logs, vēl viens logs un virtuve. Manuprāt, no virtuves viņa arī lidoja,” paskaidroja vīrietis.

Pēc kaimiņa teiktā, tovakar sievietes dzīvoklī tika svinēts kāds notikums. Ciemiņi ieradās vēl vakarā, bet tuvāk naktij Genādijs izdzirdēja aizdomīgus kliedzienus.

„Sieviete teica: „Tu mani neiekaustīsi, tu mani nesitīsi.” Runāja skaidri, nebija piedzērusies,” atceras kaimiņš.

Galu galā sieviete nenoturējās, zaudēja līdzsvaru un izkrita pa logu.

„Dzīvoklī dzīvo vecmāmiņa un laikam sievietes, kas izleca pa logu, māte. Viņai bija mazs bērns, arī vīrs vai dzīvesbiedrs, bet nāca draugi. Ar tetovējumiem,” stāstīja kaimiņš.

Raidījuma rīcībā esošā informācija liecina, ka sievieti bijuši psihiskas dabas traucējumi. Visticamāk, izmeklēšanas gaitā tiks noskaidrots, ka traģēdijas iemesls ir nelaimes gadījums, jo pagaidām policijai nav aizdomu, ka kāds licis viņai izlekt pa logu.

„Izmeklēšanas gaitā pagaidām noskaidrots, ka notikumam nebija iepriekšēja nodoma. Noskaidrojās, ka sieviete iepriekš mēģinājusi izdarīt pašnāvību, un šī versija tiks pārbaudīta. Tāpat izmeklēšanas ietvaros noteikta tiesu medicīniskā ekspertīze, kas ļaus noteikt traumas, kas tik gūtas nokrītot,” skaidroja policijas pārstāvis Pauls Krūmiņš.

Komentāri