Autoservisā degvielas tvertnes eksplozijā ievainoti divi cilvēki, Mixnews.lv

Autoservisā degvielas tvertnes eksplozijā ievainoti divi cilvēki

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 16. februārī plkst. 11:57

Aizvadītajā diennaktī Rīgā, Vienības gatvē 20, kādā metālapstrādes darbnīcā metināšanas darbu laikā notikusi eksplozija, kurā cietušas divas personas, ziņo LETA.

Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, remontdarbu laikā uzsprāgusi automašīnas degvielas tvertne. Nelaimes gadījumā cietuši divi 54 un 77 gadus veci metinātāji, kuri eksplozijā guvuši sejas un krūšu apdegumus, kā arī galvas un roku traumas. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

Notikuma vietā ieradās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Līdzās darbnīcai Vienības gatvē 20 atrodas autoserviss, kura pārstāvis pavēstīja, ka abi metinātāji pagalma darbnīcā jau vairākus gadus nodarbojušies ar alumīnija izstrādājumu apstrādi un remontu, tajā skaitā arī metinājuši automašīnu bākas. Iespējams, savas neuzmanības dēļ meistari šoreiz nav pārliecinājušies, ka degvielas tvertne ir tukša, nav to pielējuši ar ūdeni vai iztvaicējuši un ķērušies uzreiz pie darba, taču karstuma ietekmē degvielas tvaiki izraisījuši eksploziju.

Sprādziens savainojis abus metinātājus un darbnīcai izbiruši logi, taču citi postījumi nav radušies.

Kā ziņoja portāls Mixnews, kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 14 ugunsgrēki, veikti 12 glābšanas darbi, un pieckārt saņemti maldinoši izsaukumi.

Foto: bsu-az.org

Komentāri