Slideno ielu dēļ traumas guvuši pieci cilvēki, Mixnews.lv

Slideno ielu dēļ traumas guvuši pieci cilvēki

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 16. februārī plkst. 15:59

Pagājušā diennaktī uz slideniem trotuāriem traumas guvuši pieci cilvēki, divi pusaudži guvuši traumas, baudot ziemas priekus, savukārt diviem cilvēkiem konstatēta ķermeņa atdzišana, ziņo LETA.

Kā pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša, vairāk traumu uz slideniem trotuāriem šoreiz guvuši vidzemnieki - Vidzemē uz ledus pakrituši trīs cilvēki. Viens cietušais ir rīdzinieks, bet viens sasities Latgalē. Visi cietušie ir vecumā no 35 līdz 83 gadiem.

Baudot ziemas priekus, Vidzemē traumas guvuši divi pusaudži. Viens 14 gadus vecs puisis netālu no mājām mācījies braukt ar snovborda dēli un krītot guvis komplicētu rokas lūzumu, bet otrs, 12 gadus vecs zēns tādu pašu traumu guvis, šļūcot no kalna.

Savukārt diviem cilvēkiem mediķu palīdzība bijusi nepieciešama tāpēc, ka viņi pārāk ilgi uzturējušies aukstumā. Viens no tiem bijis 60 gadus vecs vīrietis Vidzemē, kurš devies ciemos pie kaimiņiem, taču pa ceļam viņam kļuvis slikti. Vīrietis apsēdies sniegā un vairs nav spējis piecelties, kā rezultātā iestājusies ķermeņa atdzišana. Otrs sala upuris bijis kāds 35 gadus vecs vīrietis Rīgā bez noteiktas dzīvesvietas - viņš ar ķermeņa atdzišanas simptomiem nogādāts slimnīcā.

Kopumā mediķi pagājušā diennaktī saņēmuši 1454 izsaukumus, no tiem 213 bijuši saistīti ar dažādām traumām.

Foto: news.tts.lt, shakhty.su

Komentāri