Liepājā ugunsgrēks izposta viesnīcu (FOTO) (Papildināts), Mixnews.lv

Liepājā ugunsgrēks izposta viesnīcu (FOTO) (Papildināts)

фото

Kriminālziņas | 2015. gada 10. martā plkst. 09:46

Aizvadītajā naktī Liepājā viesnīcai "Promenade Hotel" izdedzis jumta stāvs, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ēkas vēsturiskais mantojums nav cietis. Ugunsgrēks izcēlies elektroinstalācijas bojājuma dēļ, un policija kriminālprocesu nesāks.

Cilvēki ugunsgrēkā nav cietuši. Vēl pirms glābēju ierašanās no viesnīcas evakuēti septiņi tās viesi.

Izsaukumu uz ugunsgrēku Vecajā ostmalā ugunsdzēsēji saņēmuši vakar ap plkst.22.30, ap plkst.1.30 naktī liesmas tikušas lokalizētas, bet īsi pirms plkst.4.30 ugunsgrēks likvidēts. Ugunsnelaimē, kas bija izplatījusies 100 kvadrātmetru platībā, izdeguši ēkas bēniņi, kas izmantoti kā viesnīcas tehniskais stāvs.

Viesnīcas "Promenade Hotel" pārdošanas speciālists Mārtiņš Veiss aģentūru LETA informēja, ka šajā ugunsgrēkā 1797.gadā celtās viesnīcas ēkas vēsturiskais mantojums nav cietis. Negadījumā skarti pāris viesnīcas numuriņi, kurus plānots atjaunot vēl līdz tūrisma sezonas sākumam. Uzņēmuma vadība cer, ka viesnīcas darbību varēs atsākt tuvākajās dienās.

Tāpat viesnīcas vadība izsaka pateicību Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam par operatīvo un profesionālo darbu, ar vislielāko rūpību attiecoties pret ēkas vēsturisko mantojumu un tā maksimālu saglabāšanu, pauda Veiss.

Viņš arī uzskata, ka ugunsgrēku operatīvi izdevās nodzēst tādēļ, ka nekavējoties nostrādāja gan dūmu detektori, gan arī sprinkleri.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga informēja, ka policija notikuma vietā konstatēja, ka iespējamais ugunsgrēka izcelšanās iemesls ir īssavienojums elektroinstalācijā. Tā kā nav konstatēts noziedzīgs nodarījums, policija izmeklēšanu kriminālprocesā nesāks.

Kopumā aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji dzēsuši 39 ugunsgrēkus, tostarp 21 pērnās zāles ugunsgrēku. Cilvēki ugunsnelaimēs nav cietuši.

Kopumā aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji dzēsuši 39 ugunsgrēkus, tostarp 21 pērnās zāles ugunsgrēku. Cilvēki ugunsnelaimēs nav cietuši.

Komentāri