Viesstrādnieks no Latvijas Lielbritānijā filmējis meitenēm zem svārkiem, Mixnews.lv

Viesstrādnieks no Latvijas Lielbritānijā filmējis meitenēm zem svārkiem

фото

Kriminālziņas | 2015. gada 11. martā plkst. 09:43

Lielbritānijā notiesāts Latvijā dzimis viesstrādnieks, kurš pieķerts lielveikalā, filmējot jaunām sievietēm zem svārkiem, ziņo LETA-"North Devon Journal".

Latvijā dzimušais vīrietis atzina savu vainu desmit apsūdzības punktos par nepiedienīgu uzvedību.

Viņš aizturēts pagājušā gada 4.oktobrī Plimutas lielveikalā "Primark", kur apsargi videonovērošanas kamerās pamanījuši viņu vēršam mobilo telefonu jaunai sievietei zem svārkiem.

Pēc aizturēšanas viņa mobilajā telefonā atrasti kopumā 48 videoieraksti, kas uzņemti jaunām meitenēm zem svārkiem. Vairums uzfilmēto meiteņu ir pusaudžu vecumā, bet policisti identificējuši arī vismaz vienu desmit gadus vecu meiteni.

Vīrietis tiesā pauda nožēlu par savu nodarījumu. Viņš meklējis psihiatra palīdzību, un viņa ģimenes ārsts viņu nosūtījis pie seksa terapeita, kurš secinājis, ka uz meiteņu filmēšanu viņu pamudinājis stress no attiecību izjukšanas.

Tiesa norādīja, ka viņa rīcība ir pilnīgi nepieņemama, taču, nosakot soda mēru, ņēma vērā viņa tūlītējo atzīšanos un pausto nožēlu.

Viņam tiesa piesprieda 16 nedēļu cietumsodu, kā izciešana nosacīti atlikta uz 12 mēnešiem.

Vīrietim nākamā gada laikā nozīmēta policijas uzraudzība, aizliegts lietot mobilo telefonu, 150 stundu sabiedriskie darbi, kā arī jāapmaksā tiesas izdevumi 120 sterliņu mārciņu apmērā. Viestrādniekam uz pieciem gadiem arī noteikta Seksuālo noziegumu prevencijas kārtība, kas nosaka, ka viņam aizliegts izmantot vai iegādāties ierīces fotografēšanai, aizliegts fotografēt bērnus un jāziņo policijai par savu dzīvesvietu. Jebkura noteikumu pārkāpuma gadījumā viņam draud līdz piecu gadu cietumsods.

Komentāri