Turcijā avarē autobuss ar tūristiem no Latvijas; ir bojāgājušais (Papildināts), Mixnews.lv

Turcijā avarē autobuss ar tūristiem no Latvijas; ir bojāgājušais (Papildināts)

фото

Kriminālziņas | 2015. gada 30. martā plkst. 12:13

Turcijā svētdien satiksmes negadījumā cietis autobuss ar tūristiem no Igaunijas un Latvijas, un avārijā bojā gājusi viena Igaunijas pilsone, vēsta LETA-ERR.

Vēl 18 cilvēki guvuši ievainojumus. Trīs pasažieri un tūrisma gids nopietni ievainoti, bet pārējie pasažieri guvuši vieglākus savainojumus, informē Igaunijas Ārlietu ministrija.

Satiksmes negadījums notika Antālijas reģionā netālu no Monagvatas pilsētas, informē Igaunijas Ārlietu ministrija.

Avarējušajā autobusā atradās 24 tūristi - 22 Igaunijas pilsoņi un divi Latvijas pilsoņi, kas Turcijā izmantoja tūrisma aģentūras "Wow" un Vācijas operatora "Tom Travel" pakalpojumus.

Negadījumā bojā gājusi 52 gadus veca sieviete no Igaunijas. Autobuss avarējis svētdienas pēcpusdienā spēcīga lietus laikā, kā dēļ brauktuve bijusi slidena.

Neviens no satiksmes negadījumā Turcijā cietušajiem Latvijas pilsoņiem nav ievainots smagi, aģentūrai LETA apliecināja Ārlietu ministrijas preses sekretārs Ivars Lasis.

Viņš norādīja, ka Latvijas vēstniecība Turcijā ir sazinājusies gan ar tūrisma firmu Turcijā, gan Latvijas pilsoņiem. "Abi Latvijas pilsoņi šobrīd atrodas slimnīcā, taču neviens no viņiem nav smagi cietis," skaidroja Lasis, piebilstot, ka abi tuvākajā laikā tiks izrakstīti no slimnīcas.

Komentāri