Zādzība no bērnunama Rīgā: Zagļi naudu iztērē, bet seifu noslīcina, Mixnews.lv

Zādzība no bērnunama Rīgā: Zagļi naudu iztērē, bet seifu noslīcina

фото

Kriminālziņas | 2015. gada 20. maijā plkst. 11:39

Rīgā Valsts policija (VP) aizturējusi četras personas aizdomās par seifa zādzību no bērnunama, informēja VP.

Maija sākumā Rīgas Ziemeļu iecirknis saņēma informāciju, ka kādā bērnunamā Mežaparkā ir notikusi zādzība. Uzlaužot kabineta durvis, bija nozagts seifs ar vairākām pasēm, 200 eiro, kā arī dažādi dokumenti.

Izmeklēšanas laikā policisti sadarbībā ar bērnunama administrāciju noskaidroja iespējamās vainīgās personas un 12.maijā aizturēja 1984.gadā dzimušu vīrieti, kā arī 1998. un divus 1999.gadā dzimušus jauniešus. Aizturētie atzina savu vainu zādzībā un norādīja, ka naudu jau iztērējuši, seifu noslīcinājuši, bet dokumentus izmetuši.

Tālākā policijas darbā noskaidrojās, ka aizturētās personas aprīļa beigās veikušas arī vairākas zādzības no veikaliem. Policijai ir pamatotas aizdomas, ka aizturētie ir veikuši arī zādzības no tirdzniecības kioskiem, tādēļ turpinās izmeklēšana.

1984.gadā dzimušajam vīrietim ir piemērots apcietinājums, 1998.gadā dzimušais jaunietis ievietots audzināšanas iestādē, savukārt 1999.gadā dzimušajiem jauniešiem ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Komentāri