Ugungrēks Rīgā: Aizdegas dzīvojamā māja, evakuē 15 cilvēkus, Mixnews.lv

Ugungrēks Rīgā: Aizdegas dzīvojamā māja, evakuē 15 cilvēkus

фото

Kriminālziņas | 2015. gada 2. jūlijā plkst. 09:06

Rīgā, Čiekurkalnā 3.šķērslīnijā degot šķūnim un pagrabam, aizdegās blakus esošā divstāvu dzīvojamā māja, kas bija par iemeslu 15 cilvēku evakuācijai no tās, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz notikuma vietu ugunsdzēsēji saņēma pusnaktī, jo Čiekurkalnā kādas ēkas pagalmā dedzis šķūnis un pagrabs 200 kvadrātmetru platībā. Taču šķūnim ir kopēja siena ar divstāvu dzīvojamo māju, līdz ar to ugunsliesmas pārnesušās uz to un sācis degt pirmā stāva dzīvoklis 65 kvadrātmetru platībā.

Ugunsnelaimes laikā no ēkas evakuēti 15 cilvēki.

Tāpat liels ugunsgrēks izcēlies Ozolnieku novada Salgales pagastā, kur degusi kāda neapdzīvota divstāvu dzīvojamā māja 180 kvadrātmetru platībā. Ugunsnelaimi bīstamu padarījis fakts, ka blakus esošajai ēkai atradās kādam uzņēmumam piederoša ražotne.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD darbinieki dzēsuši 30 ugunsgrēkus, no tiem Rīgā dzēsti 11 ugunsgrēki, citās pilsētās - trīs, bet novados 16. Tāpat ugunsdzēsēji piedalījušies 22 glābšanas darbos un saņēmuši deviņus maldinošus izsaukumus.

Komentāri