Noziegums Pierīgā: Policija atklāj 15 gadīgās meitenes slepkavības detaļas, Mixnews.lv

Noziegums Pierīgā: Policija atklāj 15 gadīgās meitenes slepkavības detaļas

фото

Kriminālziņas | 2015. gada 15. jūlijā plkst. 12:38

Valsts policija aizturējusi kādu 17 gadus vecu puisi aizdomās par 15 gadus vecas meitenes noslepkavošanu Mārupes novada Skultē, paziņoja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs.

12.jūlijā policija saņēma informāciju, ka Skultē atrasts daļēji paslēpts vietējās iedzīvotājas līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Līķis atrasts pamests boksa bedrē un bija apbērts ar būvgružiem.

Neprecizējot detaļas, Sozinovs norāda, ka meitenes dzimumorgānu apvidū konstatētas acīmredzamas ņirgāšanas pazīmes. Tāpat uz meitenes ķermeņa konstatētas žņaugšanas un sišanas pēdas.

Meitene bija pazudusi naktī uz 11.jūliju, lai arī vecāki uzreiz policijā nebija vērsušies. Šajā pirmdienā aizdomās par meitenes slepkavību aizturēts 17 gadus vecs puisis, kurš agrāk tiesāts par vieglu miesas bojājumu nodarīšanu. Tiesa viņam piemērojusi apcietinājumu.

Slepkavības motīvus policija šobrīd cenšas noskaidrot, jo aizturētais izvirza vairākas versijas, kādēļ izdarījis šādu noziegumu. Tāpat policija ekspertīzē skaidros, vai bērns bija dzīvs vai miris, kad notikusi ņirgāšanās. Ekspertīzē arī skaidros, vai meitene bijusi izvarota.

Policija noskaidrojusi, ka abi jaunieši bijuši pazīstami, dažas reizes tikušies un komunicējuši sociālajos tīklos. Iespējams, ka iepriekšējā vakarā pirms slepkavības abi bija lietojuši alkoholu. Vai lietotas arī vēl kādas apreibinošas vielas, policija skaidros ekspertīzē.

Iepriekš policijas redzeslokā bija ne tikai aizdomās turētais, bet arī nogalinātā meitene.

Par slepkavību pastiprinošos apstākļos var sodīt ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu no desmit līdz divdesmit gadiem.

Komentāri