Latvijas un Lietuvas policisti kopīgā pārbaudē Medumos aptur 15 kravas automašīnas, Mixnews.lv

Latvijas un Lietuvas policisti kopīgā pārbaudē Medumos aptur 15 kravas automašīnas

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 20. februārī plkst. 19:35

Latvijas Valsts policijas (VP) Autopārvadājumu uzraudzības nodaļas amatpersonas sadarbībā ar kolēģiem no Lietuvas vakar veica saskaņoto pārbaudi Daugavpils novada Medumos, kopumā apturot 15 kravas automašīnas un noformējot sešus protokolus, ziņo LETA.

Kā informēja VP preses pārstāve Lita Juberte, Latvijas likumsargi pārbaudes laikā apturēja septiņas automašīnas - trīs no Latvijas, divas no Lietuvas, kā arī pa vienai no Polijas un Krievijas. Viena no apturētajām automašīnām veda paaugstinātas bīstamības kravu.

Četriem pārvadātājiem Latvijas likumsargi konstatēja dažādus pārkāpumus - tie nevarēja uzrādīt datus par iepriekšējām 28 dienām, bija nepareizi lietojuši tahogrāfu, kā arī nepareizi aizpildījuši reģistrācijas diagrammas. Par šiem pārkāpumiem policisti noformēja administratīvā pārkāpuma protokolus.

Savukārt Lietuvas kolēģi pārbaudes laikā Medumos apturēja astoņas mašīnas - četras no Lietuvas, divas no Polijas un divas no Krievijas. Viens šoferis veda paaugstinātas bīstamības kravu.

Lietuvas likumsargu apturētajiem pārvadātājiem tika noformēti divi administratīvā pārkāpuma protokoli - par darba un atpūtas režīma pārkāpumiem, kā arī nepareizu tahogrāfa lietošanu.

Foto: jurmala24.lv, wallpaper.zoda.ru

Komentāri