Apsūdz vīrieti par vērienīgu marihuānas audzēšanu Gulbenes novadā, Mixnews.lv

Apsūdz vīrieti par vērienīgu marihuānas audzēšanu Gulbenes novadā (2)

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 25. februārī plkst. 11:06

Vidzemes tiesas apgabala prokuratūra uzrādījusi apsūdzību kādam vīrietim par vērienīgu marihuānas audzēšanu Gulbenes novadā, ziņo LETA.

Kā informēja prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga, saskaņā ar apsūdzību vīrietis 2011.gadā iegādājās īpašumu un aprīkoja dzīvojamo ēku un saimniecības ēku marihuānas audzēšanai. Apsūdzētais pieņēmis darbā vairākus cilvēkus, kā arī organizēja ēku siltināšanas darbus marihuānas audzēšanai un kaltēšanai.

Apsūdzētais kopā vēl ar piecām personām izgatavoja marihuānas spraudeņus un, kad tie apsakņojās, stādīja puķu podos un pēc tam izvietoja aprīkotajās telpās.

Kratīšanas laikā likumsargi izņēma 327 kilogramus nežāvētas marihuānas. Noskaidrojies, ka vīrieša vadībā realizācijai bija sagatavoti ne mazāk kā 25 kilogrami marihuānas ziedkopu. Tāpat izmeklēšanas rezultātā iegūti pierādījumi četru kilogramu marihuānas realizācijai, kuru organizēja apsūdzētais.

Pret pieciem padotajiem un vēl vairākiem nozieguma atbalstītājiem prokuratūra apsūdzības cēlusi pērnā gada nogalē un lietu nodevusi Gulbenes rajona tiesai. Pret rūpala organizētāju kriminālprocess bija izdalīts atsevišķā lietvedībā.

Foto: med-diagnos.ru, zastavki.com

Komentāri 2
kormapirms 6 gadiem
Atkal piegriezuši vienu lauku attīstības projektu!
Raivopirms 6 gadiem
maitas. Būtu ķēruši tos kas ar baltiem pūlveriem ņemas!