Apcietinājumā paliek arī Daugavpils kukuļošanas lietā aizdomās turētais Sorokins, Mixnews.lv

Apcietinājumā paliek arī Daugavpils kukuļošanas lietā aizdomās turētais Sorokins

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 25. februārī plkst. 17:25

Rīgas apgabaltiesa šodien noraidīja advokāta sūdzību par Rīgas rajona tiesas 3.februāra lēmumu, ar kuru tika apcietināts Daugavpils pašvaldības amatpersonu kukuļošanas krimināllietā aizdomās turētais uzņēmējs Gints Sorokins, ziņo LETA.

Apgabaltiesa atstāja spēkā lēmumu, ar kuru Sorokinam kā drošības līdzeklis noteikts apcietinājums. Šodien pieņemtais lēmums nav pārsūdzams.

Līdz ar to Sorokinam būs jāpaliek apcietinājumā vēl aptuveni līdz aprīļa sākumam, ja vien Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētājs neizlems grozīt viņa drošības līdzekli ātrāk.

Ne pats aizdomās turētais uzņēmējs, saslēgts rokudzelžos, ne arī viņa advokāti aiz slēgtām durvīm pasludināto tiesas lēmumu žurnālistiem nekomentēja.

Kā ziņoja portāls Mixnews, pagājušajā nedēļā apgabaltiesa negrozīja arī Rīgas rajona tiesas lēmumus par šajā pašā kriminālprocesā aizdomās turētā Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieka Vjačeslava Širjakova un uzņēmēja Jāņa Sprinovska apcietināšanu.

Atgādinām, ka KNAB ir sācis kriminālprocesu par iespējamu Daugavpils pašvaldības amatpersonu kukuļošanu saistībā ar "Daugavpils siltumtīklu" īstenotajiem projektiem.

Foto: uralinform.ru, publicpost.ru

Komentāri