Lielāko pārkāpumu skaitu fiksē fotoradars Mežciemā, Hipokrāta ielā, Mixnews.lv

Lielāko pārkāpumu skaitu fiksē fotoradars Mežciemā, Hipokrāta ielā

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 26. februārī plkst. 15:07

Ar Valsts policijas (VP) pārvietojamo fotoradaru Rīgā, Hipokrāta ielā, ik dienu tiek fiksēti 300-350 atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas gadījumi, ziņo LETA.

Kā informēja VP preses pārstāve Lita Juberte, minētais fotoradars tiek novietots 600 metru garajā Hipokrāta ielas posmā, kurā darba dienās laikā no 7:00 līdz 19:00 noteikts braukšanas ātruma ierobežojums 30 kilometri stundā, jo blakus atrodas trīs bērnudārzi, skola, veco ļaužu pansionāts un slimnīca.

Neraugoties uz minētajiem apstākļiem, šajā Hipokrāta ielas posmā 11.janvārī 12:00 kāds automobilis aiztraucies ar ātrumu 92 kilometri stundā, bet citam transportlīdzeklim 15.janvārī 13:03 fiksēts ātrums 75 kilometri stundā. Kā atzīmēja Juberte, minētie pārkāpumi izdarīti tieši pusdienlaikā, kad cilvēki no blakus esošajām iestādēm mēdz pārvietoties visbiežāk.

Policija aicina autovadītājus ievērot atļauto braukšanas ātrumu un būt īpaši piesardzīgiem vietās, kur atrodas skolas un bērnudārzi, un līdz ar to - arī mazāk aizsargātie un neprognozējamākie ceļu satiksmes dalībnieki.

VP joprojām turpina darbu pastiprinātā režīmā - ātruma pārkāpēji tiek kontrolēti gan ar ceļu policijas ekipāžu, gan rokas radaru, gan četru policijas pārvietojamo radaru palīdzību, kas aizvien fiksē ātruma pārkāpumus visā valsts teritorijā - gan Rīgas reģionā, gan ārpus tā.

Foto: nnm.ru, autoserver.ru

Komentāri