Uzrāda apsūdzību bezpajumtniekam par konkurentes nožņaugšanu strīdā par atkritumu konteineriem, Mixnews.lv

Uzrāda apsūdzību bezpajumtniekam par konkurentes nožņaugšanu strīdā par atkritumu konteineriem

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 28. februārī plkst. 10:10

Rīgas tiesas apgabala prokuratūra uzrādījusi apsūdzību bezpajumtniekam, kurš pērn strīda laikā par atkritumu konteineriem nožņaudzis kādu sievieti, ziņo LETA.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga aģentūrai LETA pastāstīja, ka vīrietim šonedēļ apsūdzība uzrādīta par slepkavību pastiprinošos apstākļos, ja tā izdarīta mantkārīgā nolūkā. Par šādu noziegumu var sodīt ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu no 10 līdz 20 gadiem.

Par slepkavības motivāciju prokuratūra šobrīd nesniedz plašāku informāciju, taču, kā pērn aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, 22.augustā Praulienas ielā netālu no kādas dzīvojamās mājas atkritumu konteineriem tika atrasts 1941.gadā dzimušas sievietes līķis. Sieviete bija bez noteiktas dzīvesvietas, un ekspertīzē konstatēts, ka viņa tikusi nožņaugta.

Izmeklēšanas laikā policija nāca uz pēdām kādam 1980.gadā dzimušam bezpajumtniekam, kuru pagājušā gada 25.oktobrī aizturēja.

Vīrietis savu vainu atzina un pastāstīja, ka liktenīgajā dienā starp abiem izcēlies konflikts par to, kuram ir tiesības Praulienas ielas atkritumu konteineros meklēt pudeles. Aizdomās turētais atzina, ka nožņaudzis sievieti, jo uzskatījis, ka tikai viņš drīkst izmantot konteinerus.

Foto: no vietnes sev.asn.au

Komentāri