Traģiskajā negadījumā Ogrē iesaistītā policijas ekipāža steigusies pēc suņu ķērāja, Mixnews.lv

Traģiskajā negadījumā Ogrē iesaistītā policijas ekipāža steigusies pēc suņu ķērāja (5)

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 1. martā plkst. 16:31

Ceturdien Ogrē notikušajā avārijā, kurā sadūrās Ogres novada pašvaldības policijas automašīna un automašīna "Volkswagen Golf", varētu būt vainojams autovadītājs, kurš nav devis ceļu uz izsaukumu braucošajai policijas automašīnai. Policijas ekipāža bija ceļā pie speciālista, kurš varētu palīdzēt sagūstīt agresīvu suni.

Kā ziņo aģentūra LETA, precīzi avārijas iemesli Ogrē uz Daugavpils šosejas tiks noskaidroti izmeklēšanā, bet pēc Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieka Uģa Ulmaņa teiktā, sākotnējā informācija liecina, ka policijas automašīnai netika dots ceļš.

Ekipāžai, braucot uz izsaukumu, bija ieslēgti skaņas un gaismas signāli, taču, pēc sākotnējās informācijas, otra automašīna nedeva ceļu, tāpēc notika sadursme.

"Brauca pa Daugavpils šoseju, un otra automašīna ("Volkswagen Golf") no krustojuma ielas veica pagriezienu," uzsvēra Ulmanis.

Sadursmes rezultātā gāja bojā "Volkswagen Golf" vadītājs, bet cieta divi pašvaldības policisti. Viens no policistiem šobrīd ārstējas mājās, bet otrs ar galvas traumu atrodas slimnīcā.

Runājot par pašu izsaukumu, Ulmanis pastāstīja, ka policija bija saņēmusi informāciju par agresīvu suni pie vienas no mācību iestādēm. Šajā izsaukumā bija iesaistītas divas ekipāžas, taču, ņemot vērā, ka policijai nav speclīdzekļu, lai suni noķertu, nolemts pieaicināt speciālistu, tāpēc viena no ekipāžām brauca pēc speciālista, taču diemžēl avarēja.

Agresīvā suņa gadījumā nopietnas sekas atšķirībā no avārijas gan neiestājās. Valsts policija par notikušo sākusi kriminālprocesu.

Foto: no vietnēm kell4s.blogspot.com; dogster.com

Komentāri 5
janitispirms 5 gadiem
ka tika noteikta suna agrevisitate ?vai suns abdraudeja kada dzivibu?tad iznak polici neaizbrauca suns kadu nokoda vai sakoda?kur par to suna uzbrukuma cietuso var ko izlasit?
jurkspirms 5 gadiem
Likumi nav muļķīgi. Vienkārši bojāgājušajam autovadītājam bija jāievēro ceļu satiksmes noteikumi.
juzispirms 5 gadiem
Kur nu Latvijā policists traku suni nošaus?! To (suni) tak jāliek patversmē un vēl ziedojumi jāsavāc, suņa psihiatram :) Ne velti diženais gudrinieks, Lielais Vilis teica - "Muļķu zeme"