Benzīntankā aizturēta Krievijas pilsone nespēj paskaidrot somā esošo dārglietu izcelsmi, Mixnews.lv

Benzīntankā aizturēta Krievijas pilsone nespēj paskaidrot somā esošo dārglietu izcelsmi

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 1. martā plkst. 17:45

Rīgā Valsts policija trešdien pie kādas Krievijas pilsones atradusi, iespējams, zagtas zeltlietas un briljantus vairāku tūkstošu latu vērtībā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis.

Trešdien Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu degvielas uzpildes staciju, kur 58 gadus veca kliente atteicās maksāt par degvielu.

Notikuma vietā policisti noskaidroja, ka sieviete ir uzpildījusi degvielu četru latu vērtībā, taču atsakās par to maksāt un vēlas doties prom nesamaksājusi.

Ņemot vērā, ka situācija nebija atrisināma uz vietas, policisti sievieti nogādāja iecirknī, kur atklāja, ka viņa ir 1954.gadā dzimusi Rīgā dzīvojoša Krievijas pilsone.

Pārbaudot sievietes mantas, policisti tajās atrada ievērojamu daudzumu zeltlietu, tostarp gredzenus ar briljantiem. Pēc aizturētās vārdiem, dārglietu kopējā vērtība esot 12 000 latu.

Aizturētā sieviete policijai nepaskaidroja, kā šīs zeltlietas ir ieguvusi, tādēļ likumsargiem ir aizdomas, ka dārglietas varētu būs zagtas.

Foto: no vietnes carnet.lv

Komentāri