"Reverta" no "Playboy" redaktora Liepnieka piedzen vairāk nekā 300 000 latu, Mixnews.lv

"Reverta" no "Playboy" redaktora Liepnieka piedzen vairāk nekā 300 000 latu (1)

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 4. martā plkst. 12:40

Rīgas apgabaltiesa šodien daļēji apmierināja AS "Reverta" prasību pret polittehnologu, žurnāla "Playboy" galveno redaktoru Jurģi Liepnieku, no viņa piedzenot 321 500 latu, ziņo LETA.

Kā informēja apgabaltiesas preses sekretārs Aigars Bērziņš, prasība tika noraidīta daļā par nokavējuma procentu piedziņu, tas ir, 222 540 latiem. Pilns apgabaltiesas spriedums tiks sastādīts 18.martā, un to 20 dienu laikā var pārsūdzēt Augstākajā tiesā.

Kā norādīja "Revertas" Komunikāciju un mārketinga direkcijas vadītāja Marita Ozoliņa, pēc pilna tiesas sprieduma pieejamības "Reverta" spriedīs par pārsūdzības iespēju.

Kā ziņoja portāls Mixnews, iepriekš tiesas sēdē "Revertas" pārstāvis Raimonds Ozols paziņoja, ka aizdevuma līgums ar Liepnieku tika noslēgts 2010.gadā, tātad kredīts tika piešķirts bankas restrukturizācijas laikā. Aizdevuma apmērs sākotnēji bija aptuveni 400 00 eiro (apmēram 280 000 latu).

Līgums tika noslēgts ar apmaksas termiņu līdz 2015.gadam, tomēr Liepnieks nepildīja no līguma izrietošās saistības, tāpēc "Reverta" laika gaitā no tā atkāpās.

"Reverta" no Liepnieka vēlējās piedzīt aizdoto pamatsummu, visus blakus prasījumus, līgumsodus un nokavējuma procentus, kas kopā veido gandrīz 547 000 latu.

Nedz Liepnieks, nedz viņa pārstāvis uz tiesas sēdi nebija ieradušies. Tiesa "Revertas" pārstāvim jautāja, vai atbildētājs ir izrādījis interesi par tiesvedību vai atmaksas iespējām, uz ko saņēma noraidošu atbildi.

Foto: facebook.com

Komentāri 1
Larry Foxpirms 2 gadiem
Vai esat mēģinājuši iegūt aizdevumu no bankas bez panākumiem? Steidzami nepieciešama nauda, lai saņemtu no parādiem? Nepieciešama nauda paplašināšanu vai izveidošanu savu biznesu? Saņemt aizdevumu no vienas no Lielbritānijas vadošajiem aizdevumu uzņēmumiem. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties pa e-pastu: larryfox2016@hotmail.com