Polijā pēc 3 gadu bēguļošanas aiztur slepkavu - bijušo policistu no Latvijas , Mixnews.lv

Polijā pēc 3 gadu bēguļošanas aiztur slepkavu - bijušo policistu no Latvijas

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 4. martā plkst. 16:05

Polijā aizturēts starptautiskā meklēšanā izsludināts bijušais policists no Latvijas, kurš tiek turēts aizdomās par slepkavību, ziņo LETA-PAP.

Polijas Centrālā izmeklēšanas biroja inspektori Latvijā meklēto vīrieti aizturēja ap 2:00 svētdienas rītā Bidgoščas pilsētā.

"Saskaņā ar "Europol" izdoto Eiropas aresta orderi vīrietis meklēšanā atrodas jau trīs gadus. Viņš apsūdzēts daudzos noziegumos, tostarp slepkavībā un līdzdalībā starptautiskā organizētās noziedzības grupējumā," aģentūrai PAP pavēstīja Polijas policijas pārstāvis Pjotrs Benjaks.

Meklētā noziedznieka aizturēšanas operācija norisinājusies bez incidentiem un viņš nav pretojies likumsargiem, sacīja Benjaks. Tomēr aizdomās turētā atrašanās vietas noskaidrošana izmeklētājiem aizņēmusi ilgāku laiku.

"Viņa arests nebija viegls, jo viņš bieži mainīja savu adresi, kā arī telefonu un automašīnas un pat savu ārējo izskatu," skaidroja Benjaks. Aizturēšanas brīdī pie aizdomās turētā atrasti dokumenti ar citas personas vārdu.

Aizturētais vīrietis nogādāts ieslodzījuma vietā Bidgoščā, kur viņš gaidīs vietējās tiesas lēmumu par izdošanu tiesāšanai Latvijā.

Foto: novostiua.net, 26.gibdd.ru

Komentāri