Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos bojā gājuši pieci cilvēki, Mixnews.lv

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos bojā gājuši pieci cilvēki

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 9. martā plkst. 12:06

Aizvadītajā diennaktī Latvijā notikuši 39 ugunsgrēki, kuros bojā gāja pieci cilvēki, bet divi cieta.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informē, ka Liepājā un Rīgā - degušas dārza mājiņas. VUGD piektdien saņēma izsaukumu dzēst divas dārza mājiņas 50 kvadrātmetru platībā Rīgā, Maskavas ielā. Tika saņemts izsaukums dzēst trīs dārza mājiņas 90 kvadrātmetru platībā Rīgā, Daugavgrīvas šosejā, bet piektdienas vakarā ugunsdzēsēji izbrauca uz 20 kvadrātmetru dārza mājas dzēšanu Liepājā, Viršu ielā.

Piektdien VUGD izsaukumu uz Daugavpils novada Kalupes pagastu, kur dega vienstāvu dzīvojamā māja 100 kvadrātmetru platībā, saņēma 21:50. Šajā ugunsnelaimē bojā gāja 50 gadus veca sieviete, bet apdegumus guva apmēram 55 gadus vecs vīrietis, kurš tika hospitalizēts.

VUGD ugunsgrēka dzēšanu apgrūtināja lielais - 20 grādu - sals, kā arī tas, ka ūdens ņemšanas vieta bija piecu kilometru attālumā no notikuma vietas. Ugunsgrēka iemesls, iespējams, bijis apkures iekārtu bojājums. Savukārt 22:14 VUGD izsaukumu saņēma uz Dagdas pagasta "Bojāriem", kur ar atklātu liesmu dega vienstāvu dzīvojamā koka māja, kurai jau bija iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā 47 gadus vecs vīrietis, iespējamais aizdegšanās iemesls - neuzmanīga smēķēšana.

Aizvadītajā diennaktī VUGD 00.22 saņēma izsaukumu uz Ventspili, Kuldīgas ielu, kur vienstāvu dzīvojamajā mājā dega dzīvoklis, bēniņi un jumta konstrukcijas 60 kvadrātmetru platībā. Bojā gāja 55 gadus vecs vīrietis, kā arī cieta 55 gadus vecs vīrietis. Kopumā no ēkas tika evakuēti astoņi cilvēki. Ugunsgrēka iemesls - neuzmanīga rīcība ar uguni.

Piektdien 20:50 kaimiņi VUGD izsaukuši arī kādā piecstāvu dzīvojamā mājā Aizkrauklē, kur radies liels sadūmojums. Izrādījies, ka kādā dzīvoklī bija piedegušas 8.marta vakariņas, un iedzīvotāji ar piedūmojumu līdz VUGD atbraukšanai jau bija tikuši galā saviem spēkiem.

Portāls Mixnews jau ziņoja, ka piektdien 11:05 kādā dzīvojamā mājā Jelgavā, Emburgas ielā, izcēlās ugunsgrēks, kurā gāja bojā divi cilvēki. Ugunsgrēka izcelšanās iemesls - neuzmanīga rīcība ar uguni, smēķēšana. VUGD aizvadītajā diennaktī veicis septiņus glābšanas darbus un saņēmis sešus maldinājuma zvanus.

Foto: bta.lv

Komentāri