Pielietojot šaujamieroci, KNAB aizturējis "Krājbankas" lietas izmeklētāju, Mixnews.lv

Pielietojot šaujamieroci, KNAB aizturējis "Krājbankas" lietas izmeklētāju

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 9. martā plkst. 16:12

Pielietojot šaujamieroci, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) īstenotā operācijā aizturēts Valsts policijas (VP) izmeklētājs, kurš cita starpā izmeklē nu jau likvidējamās AS "Latvijas Krājbanka" ("Krājbanka") krimināllietu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) izmeklētājs aizturēts vakar ap pusdienlaiku Pārdaugavā. Operācijas laikā vismaz trīs reizes izšauts uz viņa vadīto automašīnu.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka KNAB sāktajā kriminālprocesā kopā ar "Krājbankas" lietas izmeklētāju ticis aizturēts vēl viens viņa kolēģis, kurš patlaban jau ir atbrīvots.

Aizturēšana, visticamāk, nav bijusi saistīta ar "Krājbankas" lietas izmeklēšanu, bet gan ar iespējamu kukuļa piedāvājuma pieņemšanu par to, lai ENAP nesāktu kriminālprocesu pret divu privātu uzņēmumu amatpersonām. VP priekšnieks, ģenerālis Ints Ķuzis aģentūrai LETA sacīja, ka viņa rīcībā patlaban nav oficiālas informācijas par to, ka KNAB vakar būtu aizturējis kādu policijas darbinieku.

Ar KNAB preses pārstāvi Andri Vitenburgu aģentūrai LETA šajā jautājumā pagaidām nav izdevies sazināties.

Foto: nozare.info

Komentāri