Par netīrību vīrietis nosit dzīvokļa biedru, Mixnews.lv

Par netīrību vīrietis nosit dzīvokļa biedru

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 13. martā plkst. 13:54

Svētdien Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu ēku Stūres ielā, kur bija atrasts 1956. gadā dzimuša vīrieša līķis, ziņo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde.

Nākamajā dienā ekspertīzē tika konstatēts, ka vīrietis miris vardarbīgā nāvē un Kurzemes iecirkņa darbinieki, sadarbojoties ar Rīgas Krimininālpolicijas darbiniekiem, uzsāka iespējamā vainīgā meklēšanu.

Jau pavisam drīz atklājās, ka noziegumu varētu būt pastrādājis bojā gājušā dzīvokļa biedrs, kuru policisti otrdien policisti aizturēja. 1954.gadā dzimušais aizdomās turētais agrāk jau reiz ir tiesāts par slepkavības izdarīšanu.

Pēc aizturēšanas viņš savu vainu atzina un pastāstīja, ka savam dzīvokļa biedram norādījis, ka tas neievērojot higiēnas prasības. Šī iemesla dēļ starp abiem izcēlies konflikts, un viņš kautiņa laikā nositis savu dzīvokļa biedru.

Rīt tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu aizdomās turētajam - Kurzemes iecirkņa darbinieki lūgs tiesu viņu apcietināt, šobrīd aizturētais atrodas izolatorā.

Foto: no vietnes realclearscience.com

Komentāri