"Latvenergo" klientu centrā atrod nezināmu pulveri; evakuē apmeklētājus, Mixnews.lv

"Latvenergo" klientu centrā atrod nezināmu pulveri; evakuē apmeklētājus

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 14. martā plkst. 16:27

AS "Latvenergo" klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 41, ceturdien neilgi pēc 14:00 kāda darbiniece saņēmusi aploksni, kurā bijusi nezināmas izcelsmes viela, ziņo LETA.

Kā informēja "Latvenergo" preses sekretāre Ivita Bidere, saņemot aizdomīgā izskata sūtījumu bez identifikācijas pazīmēm, darbiniece atbilstoši drošības procedūrām to neatvēra, bet vērsās pie kolēģiem, kas ir atbildīgi par drošību uzņēmumā, kā arī informēja operatīvos dienestus.

Kā pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Inga Vetere, notikuma vietā patlaban ir ieradušies glābēji, kuri no telpām jau evakuējuši cilvēkus, bet personas, kuras, iespējams, saskārušās ar nezināmo vielu, pagaidām palikušas ēkā, kas ir norobežota.

Operāciju vada Valsts policija (VP). Ir sagatavota arī dekontaminācijas vieta, ja aploksnē atrastā viela izrādīsies kaitīga un to būs nepieciešams nomazgāt no cilvēku ķermeņiem.

VP patlaban strādā notikuma vietā un skaidro notikušā apstākļus. Par notikušo ir paziņots arī Valsts vides dienestam un bakteriologiem, kuri skaidro atrastās vielas izcelsmi.

Foto: ekrānšaviņš no db.lv

Komentāri