Ziepniekkalnā jaunietis vajā sievietes un nonāk policijā (1)

фото

Kriminālziņas | 2017. gada 1. augustā plkst. 11:23

Valsts policija (VP) veikusi preventīvas pārrunas ar agrāk netiesātu vīrieti par sieviešu biedēšanu Rīgā, Ziepniekkalnā.

Pirmdien, 31.jūlijā VP vērsās trīs sievietes, kuras ziņoja, ka Ziepniekkalnā viņas uz ielas pārbiedējis nepazīstams vīrietis. Viena no sievietēm ar nepazīstamo svešinieku bija negaidīti sastapusies 20.jūlijā, savukārt pārējās - 24.jūlijā.

Visos gadījumos svešinieks sievietēm bija sekojis un centies iet ļoti tuvu līdzās, reizēm pat pieskaroties ar plecu, bet vienā gadījumā arī, aizskarot no mugurpuses.

Redzot, ka sievietes cenšas izvairīties, svešinieks nozudis. Pieņemot paskaidrojumus, policistiem kļuva skaidrs, ka visos gadījumos ir runa par vienu un to pašu personu.

Ņemot vērā liecinieču stāstīto, kā arī straujo informācijas izplatību sociālajos tīklos saistībā ar šo personu, VP lūdza pašvaldības policijas palīdzību viņa notveršanā.

Otrdien pašvaldības policija viņu pamanīja Rīgā, Irbenes ielā. Vīrietis nepretojās un labprātīgi devās līdzi policistiem, kuri viņu nogādāja VP.

No 1992.gadā dzimušā vīrieša pieņemts paskaidrojums, kurā viņš atzina, ka ilgstoši vērojis sievietes un izsekojis, kā arī dažām no viņām pieskāries. Savu rīcību vīrietis nespēja argumentēti pamatot, taču norādīja, ka nav vēlējies nodarīt ko ļaunu. Policisti ar viņu veica preventīvas pārrunas, lai nodrošinātu, ka šādas situācijas vairs neatkārtojas.

Ņemot vērā, ka vīrietis izdarīto nožēlo un iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, šoreiz viņam netika noformēts administratīvo pārkāpumu protokols.

Ja arī turpmāk iedzīvotāji saskaras ar nepatīkamām situācijām, ko radījusi šī persona, VP aicina nekavējoties zvanīt likumsargiem pa diennakts tālruni 110. Ja vīrieti vēlreiz pieķers, biedējot iedzīvotājus, tiks lemts par viņa saukšanu pie administratīvās atbildības par sīko huligānismu.

Komentāri 1
РадоМиРpirms 11 mēnešiem
Ну там еще не факт,что все именно так было...