Agresīva sieviete jauniešiem mēģinājusi atņemt šašliku

фото

Kriminālziņas | 2017. gada 1. augustā plkst. 12:05

Rīgas pašvaldības policija (RPP) pagājušā nedēļā palīdzējusi atrisināt konfliktu Deglava ielas kalna pakājē, kas izcēlies pēc tam, kad kāda 60 gadus veca sieviete jauniešiem mēģinājusi atņemt šašliku.

28.jūlija vakarā RPP, patrulējot Purvciemā, pamanīja vienā no Augusta Deglava ielas piknika vietām kādu sievieti un vīrieti, kuri konfliktēja ar apkārtējiem. Sievietei rokās bija atvērta alus bundža. Pieejot pie personām, policisti lūdza uzrādīt personu apliecinošus dokumentus.

Vīrietis nosauca savus datus, savukārt agresīvi noskaņotā sieviete sāka konfliktēt arī ar policistiem un atteicās nosaukt datus. Sievietei tika izskaidrots, ka datu nesaukšanas gadījumā, viņu būs nepieciešams aizturēt un nogādāt Valsts policijā identitātes noskaidrošanai. Sieviete skaidroja, ka nevarot nosaukt savus datus, jo esot savainojusi plaukstu.

Uz notikuma vietu izsaukti mediķi, kuri konstatēja, ka sievietei hospitalizācija nav nepieciešama.

Medicīniskās pārbaudes laikā pie policistiem pienāca divi aculiecinieki, kuri pastāstīja, ka agresīvi noskaņotais pāris sācis konfliktēt ar citiem piknika vietas apmeklētājiem. Pie viena no galdiņiem sēdējuši vairāki jaunieši, kuriem agresīvā sieviete piegājusi klāt un mēģinājusi atņemt šašliku.

Strīda laikā sieviete ar gaļas cepšanas darba rīkiem savainojusi roku. Policisti devās pie jauniešiem, kuri apstiprināja aculiecinieku stāstīto. Apzināti arī citi notikušā aculiecinieki, kurus agresīvi noskaņotā sieviete sāka lamāt ar cieņu aizskarošiem vārdiem.

Ņemot vērā, ka tika saņemta informācija par šašlika atņemšanu nepilngadīgajiem un sievietes atteikšanos nosaukt savus datus, pieņemts lēmums 60 gadus veco sievieti aizturēt un nogādāt Valsts policijā apstākļu un identitātes noskaidrošanai.

Pēc identitātes noskaidrošanas sievietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu.

Pārējos notikušā apstākļus skaidro Valsts policija.

Komentāri