Traģēdija Jūrmalā: bērna vecākus atzīst par aizdomās turētajiem un atbrīvo (2)

фото

Kriminālziņas | 2017. gada 1. augustā plkst. 11:48

Valsts policija (VP) atzinusi par aizdomās turētajiem un atbrīvojusi vecākus, kuru gadu vecais bērns nedēļas nogalē gāja bojā, izkrītot pa piektā stāva logu Jūrmalā, Kauguros, pastāstīja VP preses pārstāve Samanta Čapkovska.

1988.gadā dzimušie vecāki pēc aizturēšanas pirmdien atbrīvoti un viņiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Abi atzīti par aizdomās turētajiem nonāvēšanā aiz neuzmanības, norādīja Čapkovska.

Jau ziņots, ka notikuma brīdī abi vecāki nav atradušies istabā, kur bijis bērniņš. Dzīvokļa logs traģēdijas brīdī bijis vaļā.

Ģimene agrāk policijas redzeslokā nav nonākusi. Šī ģimene uzskatāma par maznodrošinātu un dzīvoja sociālajā mājā.

Nelaimes gadījums noticis sociālajā dzīvoklī, kur ģimene ar bērniem bija aizgājusi ciemos. Ģimene nav bijusi pašvaldības sociālo dienestu redzeslokā kā nelabvēlīga.

Ģimenē aug arī trīs gadus vecs bērns, kurš patlaban nodots vecvecākiem. Pēc Jūrmalas domē paustā, ar vienpersonisku Bāriņtiesas lēmumu pagājušās nedēļas nogalē, vecākiem tika pārtrauktas aizgādības tiesības.

Normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā pēc 15 dienām tiks sasaukta koleģiāla Bāriņtiesas sēde, kurā lems, vai vecāku tiesības atjaunojamas.

Komentāri 2
РадоМиРpirms 11 mēnešiem
Ну сейчас уже над этим работают..
РадоМиРpirms 11 mēnešiem
Нашли способ легально избавиться от ребенка вот и все....Кстате в Каугури нарко-притоны,которые снабжают Дзинтари Майори и так далее...
Ввалстс Полиция знает все..