Apgalvo, ka viesnīcā Vecrīgā notikusi bruņota ielaušanās; policija to noliedz

фото

Kriminālziņas | 2017. gada 9. augustā plkst. 16:43

Naktī uz 9.augustu viesnīcā "Hotel Garden Palace", Grēcinieku ielā 28 notikusi bruņota ielaušanās, paziņoja viesnīcas valdes loceklis Uldis Skudra, raksta nra.lv.

Pēc viņa teiktā, nezināmas personas ielauzušās viesnīcas numuros, neļaujot viesnīcas apmeklētājai apģērbties, tā tika izdzīta uz ielas, viņas mantas izliktas ārpus viesnīcas teritorijas. Pielietojot vardarbību viesnīcas apmeklētājai tika atņemti personu apliecinoši dokumenti un mobilais tālrunis, lai nevarētu tikt izsaukta policija.

Tikmēr Valsts policija noliedz, ka viesnīcā notikusi laupīšana. Tas bijis civiltiesisks strīds ar nomnieku un īpašnieku. Saistībā ar notikušo ir uzsākta resoriskā pārbaude. Pagaidām nav uzsākts arī nekāds process.

Policija arī apstiprina, ka trešdienas rītā uz konkrēto adresi saņemts izsaukums, kur likumsargi nodrošinājuši sabiedrisko kārtību.

Kā ap plkst.12:00 novēroja nra.lv, viesnīcai piederošā kafejnīca Tea & Coffee Garden un bārs Secret Garden ir slēgti, tāpat kā ieeja viesnīcā. Viesnīcā rosījās liels daudzums kamuflāžā tērptu vīri, dežūrējot gan pie ieejas vārtiem, gan iekšpusē.

фото

Ik pa laikam tiek ielaisti vai izlaisti viesnīcas viesi, kā arī citi cilvēki. Pie vārtiem dežūrējušais vīrietis atteicās sniegt komentāros par notiekošo.

Foto: facebook.com/Hotel Garden Palace

Komentāri