Liepājas pludmalē pēkšņi nomirusi jauna sieviete

фото

Kriminālziņas | 2017. gada 10. augustā plkst. 17:05

Trešdien, Liepājas pludmalē mirusi kāda 1993.gadā dzimusi sieviete, kurai bija kļuvis slikti, informēja Liepājas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Iespējams, sieviete noslīkusi, jo viņai, atrodoties ūdenī, bija kļuvis slikti, pieļāva Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Trešdien, 9.augustā ap plkst.14.35 Liepājas pludmales glābšanas dienestā saņemta informācija, ka ārpus oficiālās peldvietas teritorijas kādai sievietei ir palicis slikti. Pludmales glābšanas dienesta darbinieki nekavējoties devušies uz notikuma vietu un konstatējuši, ka jūras krastā guļ sieviete bezsamaņā un neelpo, kā arī divas personas viņai sniedz pirmo palīdzību.

Pludmales glābšanas dienesta darbinieki izsaukuši Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi un sākuši reanimācijas darbus. Pēc mediķu ierašanās reanimācijas darbi turpināti, līdz plkst.15.20 mediķi pieņēmuši lēmumu apturēt reanimēšanu un konstatējuši sievietes nāvi.

"Atgādinām visiem pludmales apmeklētājiem, ka pirms atpūtas pludmalē ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis un it sevišķi karstā laikā ir jādzer ūdens," sacīja Liepājas pašvaldības policijas pārstāvis.

Drošākai atpūtai iedzīvotāji aicināti izvēlēties Liepājas pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienesta pārraudzībā esošās peldvietas pludmalē no Kūrmājas prospekta līdz Jūrmalas ielai un no Pērkones ielas līdz Vaiņodes ielai.

Komentāri