Mūkusalas ielā turpina atrast aploksnes ar nezināmu pulveri (papildināta 13:38, FOTO), Mixnews.lv

Mūkusalas ielā turpina atrast aploksnes ar nezināmu pulveri (papildināta 13:38, FOTO)

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 15. martā plkst. 10:55

Papildināta visa ziņa

Biroju ēkās Rīgā, Mūkusalas ielā 41 un 41b, piektdien atkal atrastas aizdomīgas aploksnes ar nezināmu vielu, ziņo LETA.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inga Vetere, aploksnes ar nezināmu vielu cilvēkiem apdraudējumu nav radījušas. Operatīvie dienesti notikuma vietu jau pametuši.

Tāpat kā ceturdien, arī piektdien notikuma vietā bija ieradušies operatīvie dienesti, bet cilvēki no ēkām netika laisti ne ārā, ne iekšā.

Operāciju vadīja Valsts policija, un arī šoreiz drošības labad tika sagatavota dekontaminācijas vieta gadījumam, ja aploksnē atrastā viela izrādītos kaitīga un to būtu nepieciešams nomazgāt no cilvēku ķermeņiem.

Kā vēsta portāls "delfi.lv", šoreiz namā Mūkusalas ielā 40 aploksne nebija saņemta uzņēmuma "Latvenergo" klientu apkalpošanas centrā, kā tas bijis ceturtdien, bet atrasta cita uzņēmuma pasta kastē. Uzņēmumu VUGD pagaidām nekonkretizē.

Glābēji bija norobežojuši piekļuvi ēkai Mūkusalas ielā 40, un Mūkusalas iela 41b. Uz notikuma vietu bija ieradušies arī vairākas ugunsdzēsēju un policijas automašīnas.

фото

Kā ziņoja portāls Mixnews, ceturdien ēkā Mūkusalas ielā 41 līdzīgu sūtījumu saņēma AS "Latvenergo" klientu apkalpošanas centra darbiniece. Notikuma vietā ieradās operatīvie dienesti, tika evakuēti cilvēki utt., taču beigās izrādījās, ka aploksnē atrastais pulveris ir sasmalcināts papīrs bez indīgo vielu piejaukuma.

Policija par notikušo sāka kriminālprocesu par noziegumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.

Foto: no "delfi" aculiecinieka

Komentāri