Bolderājā divi vīrieši, draudot ar nazi pie rīkles, mēģina aplaupīt pusaudzi, Mixnews.lv

Bolderājā divi vīrieši, draudot ar nazi pie rīkles, mēģina aplaupīt pusaudzi

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 15. martā plkst. 15:41

Valsts policija ceturdien aizturējusi divus vīriešus, kuri, draudot ar nazi pie rīkles, mēģināja aplaupīt pusaudzi, ziņo LETA.

Kā informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis, ap 22:00 kāds 17 gadus vecs jaunietis pa Silikātu ielu devies mājup, taču ceļu pēkšņi aizšķērsoja divi vīrieši, no kuriem viens pie jaunieša kakla pielika nazi un pieprasīja atdot mobilo tālruni un naudu.

Par spīti uzbrucēju fiziskajam pārākumam jaunietim tomēr izdevās atbrīvoties no uzbrucēju tvēriena un ieskriet tuvējā pārtikas veikalā. Veikalā jaunietis piezvanīja policijai, kas pēc sniegtā ļaundaru apraksta abus iespējamos laupītājus vēlāk aizturēja.

Viens no aizturētajiem ir 1987.gadā dzimis agrāk sodīts vīrietis. Otrs aizturētais dzimis 1984.gadā, un viņš agrāk nav sodīts.

Policistiem ir aizdomas, ka aizturētie varētu būt veikuši arī citus noziegumus, tādēļ likuma sargi lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuru 67840609 vai 110.

Foto: AFP/Scanpix

Komentāri