Kapos Rīgā konstatē puskailus cilvēkus un vīrieti ar 5 kg tabakas, Mixnews.lv

Kapos Rīgā konstatē puskailus cilvēkus un vīrieti ar 5 kg tabakas

фото

Kriminālziņas | 2017. gada 9. oktobrī plkst. 14:41

Rīgas pašvaldības policija (RPP) nedēļas nogalē konstatējusi, ka Ivana kapos uzturas puskaili cilvēki un kāds vīrietis ar pieciem kilogramiem tabakas, informēja RPP.

7.oktobra pēcpusdienā pašvaldības policijas darbinieki devās uz izsaukumu Ivana kapos, kur kāda sieviete vairākas stundas pastaigājusies līdz izģērbusies kaila, sākusi vārtīties pa zemi un sev skrāpēt seju.

Ierodoties notikuma vietā, teritorijas apsargs policistiem norādīja uz tālumā esošo sievieti. Policisti devās pie viņas, lai noskaidrotu īpatnējās uzvedības iemeslus, bet sieviete jau bija paspējusi apģērbties un iegāja vienā no blakus esošo namu pagalmiem, kur tika panākta.

Vēlāk konstatēts, ka 37 gadus vecā sieviete jau vairākkārtīgi ir nonākusi policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem pārkāpumiem. Policisti ievēroja, ka sievietei ir dažādas brūces. Uz sejas viņai bija skrāpējumi, savukārt no nagiem pilēja asinis. Ārstu ierašanās brīdī viņa jau bija atžirgusi un spēja adekvāti atbildēt uz jautājumiem.

Pēc preventīva rakstura pārrunām viņa patstāvīgi devās mājās. Vēlāk policija Ivana kapos pamanīja divas aizdomīgas kompānijas. Vienā no tam bija arī puspliks vīrietis. Policisti devās pie personām, taču, ieraugot likumsargu tuvošanos, visi metās bēgt.

Policija piecus bēgļus panāca un, pārbaudot datus, noskaidroja, ka vairākām personām noteikta policijas uzraudzība, tomēr apturēšanas brīdī noteiktie policijas uzraudzības ierobežojumi nebija pārkāpti. Turpinot teritorijas apsekošanu, pamanīts vēl viens vīrietis ar somu, kurš līdzīgi kā iepriekšējie centās nozust no policijas redzesloka. Pārbaudot somas saturu, tajā atrasti pieci kilogrami tabakas, bet vīrietis nespēja paskaidrot augu maisījuma izcelsmi.

фото

фото

Savukārt, jautājot par bēgšanas iemeslu, viņš apgalvoja, ka devies steidzīgi prom, jo atcerējies, ka aizmirsis mājās atslēgas. Vīrietis nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Komentāri