Ārvalstu students pēc "fukšu" balles attopas Vecrīgā bez biksēm

фото

Kriminālziņas | 2017. gada 13. oktobrī plkst. 14:13

Piektdienas rītā kāds ārvalstu students pēc "fukšu" balles attopies Vecrīgā bez biksēm un apaviem, informēja Rīgas pašvaldības policijā.

Naktī uz piektdienu, 13.oktobri īsi pirms plkst.4 Rīgas pašvaldības policisti saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš kails staigā pa Vecrīgā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvāka Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīts manāmi iereibis jaunietis, kurš bija ģērbies vien kreklā un apakšveļā. Likumsargi veica personas datu pārbaudi, kuras laikā noskaidrots, ka 20 gadus vecais jaunietis ir Krievijas pilsonis.

Pārrunu laikā puisis paskaidroja, ka viņš Latvijā vienā no izglītības iestādēm ir pirmā kursa students un notikuma dienā notikušas iesvētības pirātu gaumē.

Policijā norādīja, ka jaunietis tika aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā konstatēts, ka viņš ir 2,10 promiļu reibumā. Pārkāpējam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu un piemērots naudas sods 70 eiro apmērā.

Ņemot vērā, ka jaunietis bija bez apaviem, virsjakas un biksēm, policisti pēc lietvedības nodrošināšanas viņu nogādāja līdz kopmītnēm, kur nu jau pats saviem spēkiem tika līdz savai istabiņai, skaidroja policijā.

Komentāri