Par krāpšanos ar azartspēlēm aiztur divus policistus un ārzemniekus, Mixnews.lv

Par krāpšanos ar azartspēlēm aiztur divus policistus un ārzemniekus

фото

Kriminālziņas | 2018. gada 5. februārī plkst. 16:44

Iekšējās drošības birojs (IDB) par krāpšanos ar spēļu automātiem aizturējis divus policistus un vairākus ārzemniekus, informēja IDB priekšnieka palīdze Diāna Petersa.

Aizdomās par krāpšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās IDB sadarbībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju aizturējis vairākas personas, tostarp Krievijas un Ukrainas pilsoņus un divas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas.

Minētās personas tiek turētas aizdomās par nelikumīgu darbību veikšanu ar spēļu automātiem, kā rezultātā, iespējams, izmantojot speciālu programmatūru, tiek mainīta spēles gaita, un tiek laimēti ievērojami naudas laimesti.

Personas aizturētas uzreiz pēc spēļu laimesta saņemšanas. Valsts policijas amatpersonas aizturētas ārpus dienesta pienākumu veikšanas laika.

IDB sākts kriminālprocess par krāpšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Personām piemērots aizdomās turētās personas statuss un drošības līdzeklis apcietinājums.

Kriminālprocesā tiks pārbaudīta personu iespējama saistība ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem, tai skaitā krāpšanas epizodēm.

IDB ir iekšlietu ministra pārraudzībā esoša tiesībsargājoša iestāde, kuras funkcijas ir atklāt, izmeklēt un novērst noziedzīgus nodarījumus, kurus izdarījušas Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu amatpersonas un darbinieki.

Foto: pixabay.com

Komentāri