Vīrietis pārliecināts, ka Lielajā talkā atrasts viņa mātes līķis, Mixnews.lv

Vīrietis pārliecināts, ka Lielajā talkā atrasts viņa mātes līķis

фото

Kriminālziņas | 2018. gada 16. maijā plkst. 12:43

Lielās talkas laikā 28.aprīlī talcinieki mežā Ogrē atraduši kāda cilvēka mirstīgās atliekas, apstiprināja Valsts policijas preses pārstāve Elīna Sprudzāne.

Policijā sākts kriminālprocess un nozīmēta ekspertīze, lai noteiktu mirušās personas dzimumu, identifikāciju un nāves cēloni.

Mirušais notikuma vietā, visticamāk, atradies vairākus mēnešus.

Tikmēr Ogres iedzīvotājs Ruslans raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka tas esot viņa mammas līķis, raksta nra.lv.

Par līķi Ruslans uzzinājis nejauši, vien astoņas dienas pēc tam, kad tas atrasts. Pēc apģērba un mantām uzreiz sapratis, ka tās ir viņa mammas mirstīgās atliekas, vēsta "Bez Tabu".

Ruslans raidījumama parādījis vietu, kur līķis atrasts , kā arī kādā pozā tas atradies. Turpat bijuši arī maisi ar viņa mammas mantām, kuras sievietei bijusi tieksme ņemt visur līdz.

Tāpat Ruslans pamanījis, ka viņa mammas fotogrāfija Ogres policijas ēkā noņemta no bezvēsts pazudušo stenda. Vīrietis pārliecināts, tātad policisti zinot, ka atrasts viņa mammas līķis, tāpēc sievieti vairs nemeklējot.

Ogres Valsts policistiem par Lielās talkas baiso atradumu ir daudz jautājumu, taču nesteidz apstiprināt, ka tas ir Ruslana mammas līķis. Kad būs DNS ekspertīzes rezultāts, tad būšot gatavi apstiprināt vai noliegt. Tas varot būt pat pēc trim mēnešiem.

Foto: pixabay.com

Komentāri