Britu tūristi Rīgā imitējuši seksuālas darbības ar piepūšamo lelli, Mixnews.lv

Britu tūristi Rīgā imitējuši seksuālas darbības ar piepūšamo lelli

фото

Kriminālziņas | 2018. gada 21. maijā plkst. 17:08

Rīgas pašvaldības policija (RPP) veikusi pārrunas ar britu tūristiem par seksuālu darbību imitēšanu ar piepūšamo lelli, informēja RPP.

19.maija vakarā policija saņēma informāciju par vairākiem tūristiem, kuri ar piepūšamo lelli imitējuši seksuālas darbības vienā no vecpilsētas āra kafejnīcām. Izsaucēja tūristiem aizrādījusi par neadekvāto uzvedību, taču drīz vien izcēlies konflikts. Situācijas atrisināšanai izsaukta Rīgas pašvaldības policija.

Kārtības sargi, ierodoties norādītajā adresē, sastapa vairākus sašutušus kafejnīcas apmeklētājus, tostarp arī izsaucēju. Sieviete paskaidroja, ka sēdējusi āra kafejnīcā ar savu nepilngadīgo dēlu. Netālu atradušies tūristi no Lielbritānijas, kuri lietojuši grādīgos dzērienus un pēkšņi sākuši imitēt seksuālas darbības ar piepūšamo lelli.

Policijas ierašanas brīdī tūristi mierīgi sēdēja pie sava galdiņa. Arī piepūšamā lelle bija satīta un nolikta malā. Ārzemnieki pastāstīja, ka draugam noorganizējuši vecpuišu ballīti un neesot zinājuši, ka ar savām darbībām varētu kādam traucēt.

Ar tūristiem veiktas pārrunas, pēc kā viņi izsaucējai atvainojās un devās prom.

Foto: Rīgas pašvaldības policija

Komentāri