Uzrāda apsūdzību par kaķēna izmešanu no braucošas automašīnas, Mixnews.lv

Uzrāda apsūdzību par kaķēna izmešanu no braucošas automašīnas (2)

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 16. martā plkst. 15:23

Jūrmalas pilsētas prokuratūra šonedēļ uzrādījusi apsūdzību kādam vīrietim par kaķēna izmešanu no braucošas automašīnas pagājušā gada rudenī, ziņo LETA.

Kā informēja prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga, vīrietim apsūdzība uzrādīta par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku, kuras rezultātā tas gājis bojā. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu līdz trim gadiem vai arestu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Saskaņā ar apsūdzību pagājušā gada 29.oktobrī Jūrmalā aizmugurē braucošas automašīnas vadītājs pamanīja, ka no priekšā braucošā spēkrata pa logu tiek izmests kaķēns. Mēģinot noskaidrot šādas rīcības apstākļus, automašīnas vadītājs pietuvojies priekšā braucošajam spēkratam.

Turpinot braukšanu, apturētais autovadītājs tikai pasmīnējis un pa logu izmetis vēl vienu kaķēnu. Sākotnēji izmesto kaķēnu policijai tā arī neizdevās atrast, bet otrs no gūtajiem ievainojumiem mira.

Tad, neko nepaskaidrojot, kaķēnus izmetušais šoferis aizbraucis no notikuma vietas, bet apzinīgais vadītājs piefiksēja viņa spēkrata numuru. Policija autovadītāju atrada nākamajā dienā, taču līdz pat šim brīdim viņš vainu noziegumā neatzīst, un, pēc viņa domām, notikušais ir izdomājums.

Patlaban prokuratūra turpina pirmstiesas izmeklēšanu, un pagaidām nav zināms, kad lietu nodos tiesai.

Komentāri 2
gjiruiruypirms 6 gadiem
Ārprāts, kā var mazu dzīvnieciņu izmest vienkārši kā atkritumus! Vajag vainīgo iespundēt cietumā gadiem tak uz pieciem, lai labi padomā par savu rīcību(((
easypirms 6 gadiem
...valsti,kur ir problemas ar cilvektiesibam,gruti aizstavet dzivniekus...loti gribetos tomer,lai vainigo tiesa!