Izskan jaunas versijas par negadījumu Vecmīlgrāvja bērnudārzā (VIDEO), Mixnews.lv

Izskan jaunas versijas par negadījumu Vecmīlgrāvja bērnudārzā (VIDEO) (3)

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 17. martā plkst. 10:07

Izskanējušas jaunas versijas saistībā ar nelaimes gadījumu Vecmīlgrāvja bērnudārzā, kur aptuveni 10-12 metru dziļā šahtā iekrita trīs gadus veca meitene. Iespējams, šahtas vāks sastāvēja no divām daļām, bet nozagta bija viena no tām. Negadījumu raksturojusi pati cietusī meitene, ziņo LTV raidījums "Panorāma".

Šahtas dziļums salīdzināms ar 3-4 stāvu mājas augstumu, un glābēji bērna izglābšanu sauc par brīnumu. Patlaban vēl notiek izmeklēšana, un policijai nav plašas informācijas par notikušo, taču skaidrību sāk ieviest pati cietusī meitenīte. Bērns mammai stāstījis, ka ir lēkājis pa akas vāku, tapēc pastāv versija, ka viena no vāka daļām ir iekritusi šahtā kopā ar meiteni un joprojām tur atrodas. Arī aptaujātie speciālisti apstiprina: šādi divdaļīgi vāki Rīgā ir sastopami.

Kā ziņoja portāls Mixnews, ceturdien Rīgā, Vecmīlgrāvja mikrorajonā, kāda trīs gadus veca meitene pastaigas laikā pa bērnudārza teritoriju iekritusi 10-12 metrus dziļā kanalizācijas šahtā.

Bērns bija lauzis kāju un guvis galvas traumu. Meitenei tika veikta augšstilba operācija, kas noritējusi veiksmīgi - viņas stāvoklis patlaban ir stabils.

Foto: ekrānšaviņš no video

Komentāri 3
Gustavspirms 6 gadiem
Ārprāts, nu kā bērnudārza vadība var nezināt, ka viņu teritorijā lūkai ir divdaļīgs vāks? Ka var vispār laist bērnus dziļas šahtas tuvumā? To bērnudārza audzinātāju un visus atbildīgos var mierīgi iesūdzēt tiesā jau par pašu faktu, ka tāds negadījums vispār notika!
Mārapirms 6 gadiem
Mani vairāk interesē, vai tiešām bērnudārza vadītāja nekā netiks sodīta? Vai kāds kompensēs bērniem morālo kaitējumu, un tajā skaitā naudu, ko viņi ir samaksājuši par savas meitas operāciju? Kāpēc policija par to klusē?
Skeptiķispirms 6 gadiem
Vienalga joprojām nevaru saprast, kā tas vispār varēja gadīties! Ja ir zināms, ka bērnudārza teritorijā vispār ir tik dziļa šahta, kāpēc nevarēja pārbaudīt to? Vai tiešām tur neviens neapseko teritoriju, pirms laist bērnus pastaigā? Ārprāts, esmu šokā