Zolitūdē vilciens nāvējoši notriecis pusaudzi, Mixnews.lv

Zolitūdē vilciens nāvējoši notriecis pusaudzi

фото

Kriminālziņas | 2019. gada 24. janvārī plkst. 14:19

Ceturtdienas rītā posmā Zolitūde-Depo noticis satiksmes negadījums, kurā gāja bojā cilvēks.

Kā informēja Valsts policijas preses pārstāve Elīna Sprudzāne, vilciena sabrauktais cilvēks ir pusaudzis. Precīzu jaunieša vecumu policijā neatklāja, taču apliecināja, ka patlaban tiek skaidroti negadījuma iemesli.

Negadījums notika ap plkst.8.20. Pēc sākotnējās informācijas bojā gājušais šķērsoja sliedes pa gājēju pāreju, nepamanot, ka tuvojas vilciens. Vairāki aculiecinieki policijai norādīja, ka jaunietis nav reaģējis uz apkārtējo saucieniem par tuvojošos vilcienu, kā arī neesot reaģējis uz vilciena skaņas signālu, kā rezultātā pakļuvis zem tā, skaidroja policijā.

Lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, policijā ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas, proti, par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību. Tāpat nozīmētas ekspertīzes.

Apturot vilcienu kustību, uz laiku tika aizkavēti iedzīvotāji, radot neērtības, atzina policija. Tomēr likumsargi vērš uzmanību, ka šādās ārkārtas situācijās tas tiek darīts, lai varētu precīzi fiksēt notikušā apstākļus. Policija pateicas visiem, kuri šajā situācijā saglabāja mieru un bija saprotoši.

Foto: pixabay.com

Komentāri