Par Nila Ušakova auto apzīmēšanu soda divus britu jauniešus (papildināts 17:37), Mixnews.lv

Par Nila Ušakova auto apzīmēšanu soda divus britu jauniešus (papildināts 17:37)

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 18. martā plkst. 17:37

Vecrīgā svētdien Rīgas Pašvaldības policija aizturējusi divus Lielbritānijas pilsoņus par svešas automašīnas šūpošanu un nepiedienīgu zīmējumu veidošanu, ziņo LETA. Viņiem piemērots 300 latu naudas sods, turklāt izrādījies, ka briti "priecājušies" par Rīgas mēra Nila Ušakova (SC) automašīnu.

Jauniešiem par sīko huligānismu katram piemērots 150 latu naudas sods, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis.

Administratīvo pārkāpumu kodekss par sīko huligānismu paredz naudas sodu no 50 līdz 250 latiem vai administratīvo arestu līdz 15 diennaktīm

Kā informēja Rīgas Pašvaldības policijas pārstāve Inese Tīmane, Kaļķu ielā par huligāniskām darbībām aizturēti divi 1988.gadā dzimuši Lielbritānijas pilsoņi.

Personas šūpoja svešu automašīnu un uz spēkrata putekļainās virsmas zīmējuši nepiedienīgus zīmējumus, tādējādi traucējot sabiedrisko mieru un kārtību.

"Ielūdzām tūristus uz savu galvu, bet, no otras puses, varētu Rīgas reklāmā iekļaut arī iespēju par atsevišķu samaksu zīmēt nepieklājīgas bildes uz manas mašīnas. Lai tikai brauc. Bet policistiem jebkurā gadījumā paldies," savā "Facebook" profilā rakstīja Ušakovs.

Foto: unity.lv, mixnews.lv

Komentāri