Trešdien Latvijā uz autoceļiem gājuši bojā trīs cilvēki, Mixnews.lv

Trešdien Latvijā uz autoceļiem gājuši bojā trīs cilvēki

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 21. martā plkst. 10:33

Pagājušajā diennaktī uz autoceļiem gāja bojā trīs cilvēki.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā informē, ka autoceļa Madona-Gulbene 2.kilometrā 1970.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Toyota Avensis", notrieca 1962.gadā dzimušu vīrieti, kurš atradās uz ceļa braucamās daļas bez gaismu atstarojošiem elementiem. Pēc notriekšanas gājējam uzbrauca kravas automašīna "Volvo FH 12" ar puspiekabi. Gājējs no gūtajām traumām notikuma vietā nomira.

Savukārt autoceļa Madona-Pļaviņas 8.kilometrā 1953.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Mercedes-Benz CLK 320", nobrauca no ceļa un apgāzās. Transportlīdzekļa vadītājs no gūtajām traumām notikuma vietā nomira.

Bauskas novada Dāviņu pagastā 1950.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Opel Astra" pa slidenu brauktuvi, netika galā ar auto vadību, saslīdēja un sadūrās ar pretī braucošo kravas automašīnu "Volvo". No gūtajām traumām notikuma vietā nomira "Opel" pasažiere. Kopumā pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 54 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši seši cilvēki un trīs cilvēki gājuši bojā.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja sešus transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu. Pieci no tiem bija autovadītāji, viens - velosipēdists.

Foto: kasjauns.lv

Komentāri