Policija par klientes aplaupīšanu un piekaušanu aiztur taksistu, meklē citus iespējamos upurus, Mixnews.lv

Policija par klientes aplaupīšanu un piekaušanu aiztur taksistu, meklē citus iespējamos upurus

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 21. martā plkst. 16:07

Rīgā otrdien policija par klientes aplaupīšanu aizturējusi agrāk nesodītu taksistu, informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde.

Naktī uz 3.februāri Vecrīgā kāda sieviete izsauca taksometru. Taksometra vadītājs aizveda viņu līdz Lilijas ielai, kur vīrietis pēkšņi apstājies un teicis, ka tālāk nebraukšot. Tad vadītājs aizslēdzis taksometra durvis, izkāpis no automašīnas un sācis vilkt sievieti ārā no spēkrata.

Sieviete gan pretojusies, taču taksists atbildējis ar sitieniem pa seju. Pēc tam uzbrucējs norāva cietušajai ķēdīti, izrāva no ausīm zelta auskarus, kā arī nolaupīja naudu un mobilo telefonu.

Pēc nozieguma taksists aizbraucis un pametis cietušo vienu.

Sieviete par notikušo ziņoja policijai, taču bijusi šoka stāvoklī, tāpēc taksometra vadītāja un mašīnas pazīmes neatcerējās.

Izmeklēšanā sākotnēji izdevās noskaidrot uzņēmumu, kura pakalpojumus sieviete izmantojusi, vēlāk policisti noskaidroja arī taksometra vadītāja personību.

Aizvakar 1965.gadā dzimušais vīrietis aizturēts. Iepriekš viņš nav bijis saukts pie kriminālatbildības. Sieviete ir atpazinusi vīrieti kā savu pāridarītāju.

Policijai ir pamatotas aizdomas, ka vīrietis varētu būt veicis vēl kādu noziegumu, tāpēc lūdz zvanīt cietušos uz tālruņa numuru 67070802 vai 110.

Policijas foto un no vietnes winnipegsun.com

Komentāri