Rīgā krāpnieks dzīvokļa pārdevējai rada zaudējumus 34 800 eiro apmērā, Mixnews.lv

Rīgā krāpnieks dzīvokļa pārdevējai rada zaudējumus 34 800 eiro apmērā

фото

Nekustamais īpašums | 2014. gada 13. janvārī plkst. 17:18

Rīgā krāpnieks kādai dzīvokļa pārdevējai radījis zaudējumus 34 800 eiro apmērā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka 60 gadus veca sieviete iepazinusies ar kādu vīrieti, kurš stādījies priekšā kā Dima. Redzot, ka sieviete ar savu vīru ir gados paveci cilvēki, bez darba, kā arī uzzinot, ka sieviete komunālo parādu dēļ plāno pārdot savu dzīvokli un nopirkt tā vietā lētāku, vīrietis piedāvājis savu palīdzību un internetā ievietojis sludinājumu, ka tiek pārdots dzīvoklis.

Kad atrasti dzīvokļa pircēji, krāpnieks aizvedis cietušo sievieti pie notāra, kur ticis noslēgts darījums par dzīvokļa pārdošanu.

Pēc darījuma pabeigšanas cietusī piezvanījusi krāpniekam, kurš viņu gaidījis ārā pie ēkas, un izstāstījusi, ka darījums nu ir pabeigts. Pēc tam krāpnieks piedāvājis aizvest cietušo personu uz mājām. Automašīnā viņam kāds piezvanījis un viņš ar cietušo sievieti atgriezies atpakaļ, kur pēc tam mašīnā iekāpusi kāda sieviete un paskaidrojusi cietušajai, ka darījums par dzīvokļa pārdošanu nav noticis, kamēr netiks iesniegts dokuments par ienākumiem.

Cietusī atdevusi sievietei par dzīvokli saņemto naudu. Pēc notikušā sievietei ar krāpnieku vairs nav izdevies sazināties.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, minētais krāpnieks mēģinājis veikt krāpšanu arī pret citu personu, kuru viņš bija atradis pēc kāda sludinājuma.

Persona bija ievietojusi sludinājumu par to, ka savā dzīvoklī izīrē vienu istabu. Krāpnieks atbraucis pie viņas, it kā lai apskatītu viņas dzīvokli, un mēģinājis pārliecināt, kā arī piedāvājis savu palīdzību, pārdot viņas dzīvokli un vietā nopirkt lētāku. Tomēr persona sajutusi kaut ko aizdomīgu, ka šajā procesā kaut kas nav kārtībā, atteikusies no iespējamā krāpnieka piedāvājuma.

Policijā par šo gadījumu uzsākta izmeklēšana, bet krāpnieku līdz šim brīdim vēl nav izdevies noskaidrot.

Krāpnieks ir apmēram 36 gadus vecs, sportiskas miesas būves, 180 centimetrus garš, runā krievu valodā un pārvietojas ar melnas krāsas mašīnu. Ikvienu, kura rīcībā ir informācija par vīrieti vai līdzīgiem krāpšanas gadījumiem, policija aicina zvanīt uz tālruņa numuriem - 20269290, 67030630 vai 110 - vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Komentāri