Rīgas pilsētas būvvalde būvobjektu apsaimniekošanā iesaistīs PTAC un Darba inspekciju, Mixnews.lv

Rīgas pilsētas būvvalde būvobjektu apsaimniekošanā iesaistīs PTAC un Darba inspekciju

фото

Nekustamais īpašums | 2014. gada 20. janvārī plkst. 14:42

Pamatojoties uz iepriekš gūto pozitīvo pieredzi, 2014.gadā Rīgas pilsētas būvvalde atsāks sadarbību ar Valsts darba inspekciju un Patērētāju tiesību aizsardzības centru (PTAC), lai kopīgi apsekotu būvobjektus, aģentūru LETA informēja būvvaldes pārstāve Ilze Žūka.

Īpaša uzmanība tiks veltīta tieši sabiedriski nozīmīgu un publisku būvju apsekošanai.

"Šādas kompleksas pārbaudes viennozīmīgi ir efektīvākas un sniedz lielāku rezultātu. Būvniecības procesa dalībnieki tiek "audzināti" uzreiz vairākās jomās," uzsver Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs, norādot, ka sadarbība ar PTAC un Darba inspekciju pēc būvvaldes iniciatīvas tika sākta 2013.gada sākumā.

"Šādas iniciatīvas pamatā bija viens no 2012.gada nogalē notikušās Rīgas būvvaldes reorganizācijas rezultātā izveidotās Būvniecības kontroles pārvaldes izvirzītajiem mērķiem - veicināt sadarbību ar valsts un pašvaldības iestādēm, nodrošinot būvniecības procesa kontroli," skaidroja būvvaldes vadītājs.

Pēdējā gada laikā būvvalde ir sadarbojusies arī ar Rīgas Pašvaldības policiju, lai sekmīgāk apsekotu patvaļīgās alkohola un "legālo narkotiku" tirdzniecības vietas. Šo sadarbību iecerēts turpināt arī nākotnē.

Komentāri