Saliena nodevusi ekspluatācijā jauno dzīvojamo ēku projektu, Mixnews.lv

Saliena nodevusi ekspluatācijā jauno dzīvojamo ēku projektu

фото

Nekustamais īpašums | 2014. gada 6. februārī plkst. 07:35

Kompānija "Saliena" ir pabeigusi būvniecību un nodevusi ekspluatācijā nākamo kārtu vērienīgā nekustamā īpašuma projektā Pierīgā, kur uzbūvētas piecas mazstāvu dzīvokļu ēkas ar 94 dzīvokļiem un astoņām rindu mājam. Šī projekta ietvaros izveidots un labiekārtots parks 1,2 ha platībā. Šajā projektā šobrīd jau ir pārdoti 20% dzīvokļu.

Līdz ar šī posma realizāciju Salienā tika izveidots Baltijas valstīs pirmais "golf estate" koncepts, kas apvieno teritoriālu un funkcionālu mijiedarbību starp golfa kompleksu un mājokļu apbūvi.

Šo dzīvokļu būvniecībā tika izmantota Latvijai jauna kombinēto konstrukciju tehnoloģija, kas savas energoefektivitātes un citu īpašību dēļ ir jau kļuvusi populāra Eiropas ziemeļvalstīs. Šīs konstrukcijas ir elastīgas un izturīgas pret dinamiskām slodzēm. Celtniecībā izmantotie materiāli ir videi draudzīgi, nodrošina efektīvu siltumizolāciju un samazina trokšņu līmeni.

Svarīgi uzsvērt, ka projektēšanas procesā liels uzsvars tika likts uz energoefektivitāti, lai nodrošinātu pēc iespējas zemākas izmaksas ekspluatācijā. Veiktie konstrukciju mērījumi liecina, ka to energoefektivitātes radītāji ir divreiz labāki par LBN normatīvos noteiktajiem.

Dzīvokļu platības ir no 45 līdz 194 kv.m, no divām līdz četrām istabām. Dzīvokļu skaits katrā ēkā svārstās no 12 līdz 29 dzīvokļiem, kas ir būtiska projekta priekšrocība, jo nozīmē maz kaimiņu un patīkamu dzīves vidi. Augšējos stāvos ir "penthouse" tipa dzīvokļi ar plašām terasēm. Lielie logi un plašie balkoni rada vizuāli paplašinātu telpu, kas nojauks robežas starp dzīvokli un parku.

Jaunā mājokļu kompleksa pievienotā vērtība ir izveidotais parks 12 000 kv.m. platībā ar dīķi, strūklaku, apzaļumotu teritoriju, sastādītiem kokiem un bruģētiem un izgaismotiem celiņiem. Parkā izveidots moderns un augstākajiem standartiem atbilstošs bērnu laukums ar speciālu un īpaši mīkstu segumu.

Bērnu laukums ir aprīkots ar rotaļu un sporta elementiem dažāda vecuma bērniem. Šis ir jau otrais bērnu laukums Salienā. Projekta ietvaros iedzīvotājiem ir pieejami arī citi izglītības un sporta objekti: starptautiskā skola, golfa komplekss, meža parks, ledus halle, ka arī drīzumā tiks uzcelta jātnieku sporta skola.

Nekustamo īpašumu projekts "Saliena" atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi.

Šobrīd "Salienā" jau dzīvo ap 150 ģimeņu, ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, izveidots viens no lielākajiem Baltijā golfa kompleksiem, kā arī tajā atrodas Latvijas Starptautiskā skola. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir "Saliena Development" SIA.

Komentāri