Latio iepazīstinās ar dzīvojamo projektu Solitūdes parks, Mixnews.lv

Latio iepazīstinās ar dzīvojamo projektu Solitūdes parks

фото

Nekustamais īpašums | 2014. gada 10. februārī plkst. 20:37

Nekustamā īpašuma uzņēmums "Latio" aicina piektdien, 14.februārī, no pl. 15 līdz 18 un sestdien, 15.februārī, no pl. 11 līdz 16 iepazīties ar jauno dzīvojamo projektu "Solitūdes parks" Rīgā, J.Endzelīna ielā 32.

Atvērto durvju dienu apmeklētāji neierastā un aizraujošā veidā varēs iepazīties ar dzīvojamo māju un dzīvokļiem, saņemt izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un ēkas ekspluatācijas priekšrocībām. "DNB bankas" speciālisti apmeklētājus konsultēs par hipotekārā kredīta saņemšanas iespējām.

Projektu "Solitūdes parks" ieskauj zaļa apkārtne, tas atrodas izdevīgā vietā tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Piecu stāvu mājā ir 40 dzīvokļi ar balkoniem, lodžijām un terasēm. Katra dzīvokļa plānojums veidots tā, lai nodrošinātu maksimālu mājokļa funkcionalitāti un ergonomiskumu. Pateicoties ēkas novietojumam un dzīvokļu plānojumam, visos dzīvokļos spīd gan rīta, gan vakara saule. Vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļu platība ir no 49,5 līdz 95,5 kvadrātmetriem.

Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, "Grohe" un "Gustavsberg" santehniku, "PAA" vannām, apsildāmām grīdām vannas istabās, "Boen" koka grīdu segumiem, individuālo gāzes apkuri, siltuma un ūdens skaitītājiem. Iedzīvotāju ērtībām ēkas pagrabstāvā izvietotas mantu novietnes katram dzīvoklim, kā arī 13 pazemes autostāvvietas. Ēkā ir "Schindler" lifti. Pie mājas izveidots atpūtas parks un spēļu laukums, apzaļumota un labiekārtota teritorija, ierīkotas 50 piemājas autostāvvietas.

Dzīvojamo māju plānots nodot ekspluatācijā 2014.gada pavasara mēnešos.

Projekta "Solitūdes parks" īpašnieks ir viens no Igaunijas lielākajiem nekustamā īpašuma attīstības un būvniecības uzņēmumiem AS "Maru Ehitus". Ēkas projekta autori ir arhitektu birojs SIA "DEPO projekts". Ekskluzīvas dzīvokļu pārdošanas tiesības piešķirtas nekustamā īpašuma uzņēmumam "Latio".

Plašāk par projektu "Solitūdes parks": http://www.solitudesparks.lv/lv

Komentāri