Notiks projekta "Dammes Liepas" Atvērto durvju dienas, Mixnews.lv

Notiks projekta "Dammes Liepas" Atvērto durvju dienas

фото

Nekustamais īpašums | 2014. gada 31. martā plkst. 13:05

Sestdien, 5.aprīlī no pl.11:00 līdz pl.17:00 Imantā (Slokas iela 130A) notiks projekta "Dammes Liepas" Atvērto durvju dienas. To realizē uzņēmums "ORDO Agency". Tā intervijā radio Baltkom pastāstīja projekta vadītāja Jekaterina Dmitrienko.

Pasākuma ietvaros būs iespēja iepazīties ar jebkura dzīvokļa plānojumu kādā no divām projekta "Dammes Liepas" jaunceltnēm, kas izdaiļo Imantas mikrorajonu jau kopš pagājušā gada rudens.

"Mēs jau ne pirmo reizi organizējam tādus pasākumus. Un vienmēr ir ļoti daudz interesentu. Cilvēkiem ļoti patīk, ka var visu apskatīt uzreiz vienā vietā, konsultēties, salīdzināt variantus un varbūt pat kaut ko arī izvēlēties," pastāstīja Dmitrienko.

Atvērto durvju apmeklētājus gaida gardumi no "Beķerfeja", radošā darbnīca bērniem, ēdināšanas speciālistes Lienes Sondores meistarklases sadarbībā ar kulinārijas žurnālu "Pie Galda!" un barista kafijas meistarklases.

Tāpat sporta laukumā tiks piedāvāts apgūt nūjošanu. Turklāt vecāki varēs mierīgi ņemt līdzi bērnus – pasākuma organizatori izdomājuši viņiem interesantu programmu, kamēr mammas, tēti un vecmāmiņas ar vectētiņiem apskatīs mājīgos dzīvokļus.

Jāpiebilst, ka "Dammes Liepas" – tas ir jauns daudzdzīvokļu projekts Imantā – rajonā ar lieliski organizētu infrastruktūru. Divas augstceltnes jau nodotas ekspluatācijā pagājušā gada rudenī un vēl divām celtniecība tiks uzsākta šā gada rudenī.

Piedāvātie dzīvokļi ir ļoti daudzveidīgi platības ziņā – no vienistabas līdz četristabas dzīvokļiem, kas ir jau pilnībā aprīkoti ar visu nepieciešamo.

Ir lieliska rozīnīte – visiem dzīvokļiem uz nodošanas brīdi ir ne tikai iekšējā apdare, tie ir labiekārtoti ar mūsdienīgu virtuvi ar iebūvētām mēbelēm un sadzīves tehniku. Ledusskapis, gāzes plīts un pat trauku mazgājamā mašīna jau sagaidīs jauno saimnieci viņas jaunajā dzīvoklī.

Lai radītu mājīgumu un sliktu laika apstākļu gadījumā vannasistabā un tualetē ir iebūvētas apsildāmās grīdas. Un kas ir ļoti svarīgi mūsdienīgam siltuma patērētājam – katram dzīvoklim ir individuāla apkures sistēma ar skaitītāju, kas ļauj kontrolēt siltumenerģijas patēriņu.

Iegādāties jauno dzīvokli – ātri un vienkārši. Uzņēmuma "ORDO Agency" pieredzējušie speciālisti palīdzēs izvēlēties Jums piemērotāko variantu. Turklāt ja jums neizdosies atnākt sestdien, 5.aprīlī uz Atvērto durvju dienām, jūs, protams, varēsit vērsties "ORDO Agency" un speciālisti ar lielāko prieku parādīs jums Visu, ko jūs vēlēsities Jums ērtā laikā.

"Dammes Liepas" projekta mājas ieskauj kuplas liepas, bet teritorija ir apzaļumota. Blakus mājām ir bērnu un sporta laukumi (futbola un basketbola), savukārt bērnu drošības nodrošināšanai ir noteikts ātruma ierobežojums. Turklāt skola un bērnudārzs ir divu soļu attālumā, tāpēc jaunceltne ir Rīgas Pašvaldības policijas redzeslokā. Iedzīvotāju ērtībai ir ierīkota virszemes autostāvvieta.

Kopumā labāk vienu reizi redzēt, nekā vairākas reizes izlasīt – tā uzskata uzņēmumā "ORDO Agency" un aicina Jūs uz Atvērto durvju dienām 5.aprīlī. Ir vienkārši jāatnāk un jāpiedalās savdabīgā ekskursijā.

Kontaktus un detalizētāku informāciju var atrast portālā "dammesliepas.lv".

Foto: Mikus Fomins

Komentāri