Valdība piešķir teju 30 000 latu KNAB telpu nomas maksājumiem, Mixnews.lv

Valdība piešķir teju 30 000 latu KNAB telpu nomas maksājumiem

фото

Nekustamais īpašums | 2013. gada 26. februārī plkst. 17:12

Valdība otrdien no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem nolēma piešķirt 29 539 latus Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB), lai nodrošinātu biroja telpu nomas maksājumus 2013.gadā, ziņo LETA.

KNAB 2009.gadā noslēdza telpu nomas līgumu ar SIA "Latvijas nami" par telpu nomu Rīgā, Brīvības ielā 104, kas ir spēkā līdz 2013.gada 5.martam.

2012.gadā konceptuāli tika atbalstīta iecere biroja vajadzībām renovēt ēku Rīgā, A.Briāna ielā 13. Provizoriskais termiņš biroja pārcelšanai uz jaunajām telpām ir 2015.gada 1.janvāris, taču, izvērtējot riskus, prognozējamais termiņš KNAB pārvietošanai uz jaunām telpām varētu būt 2015.gada 31.decembris.

Pērn KNAB sāka pārrunas ar pašreizējo ēkas īpašnieku par iespēju pagarināt telpu nomas līgumu vismaz līdz 2015.gada 31.decembrim. Ņemot vērā telpu nomas sadārdzinājumu nākamajam nomas periodam, tika izveidota darba grupa, lai izvērtētu lietderīgumu KNAB pārvietošanai uz citām telpām.

Darba grupā tika nolemts apzināt iespējamos variantus biroja telpām, kas atbilstu vai kuras varētu pielāgot biroja izvirzītajām prasībām.

Veicot pārrunas ar telpu iznomātājiem, KNAB pārliecinājies, ka neviens no piedāvātajiem telpu variantiem neatbilst drošības prasībām. Līdz ar to, ņemot vērā īso nomas periodu līdz KNAB pārvietošanai uz telpām A.Briāna ielā, telpu izbūves izmaksas to iznomātājiem nav samērīgas ar iegūstamo peļņu.

Tajā pašā laikā KNAB panāca vienošanos ar pašreiz nomāto telpu īpašnieku "Latvijas nami" par telpu nomas apmēru, taču birojam nepieciešami papildu 29 539 lati telpu nomas maksājumiem.

Komentāri