"Rīgas ūdens": Ieviest iedzīvotāju tiešos norēķinus ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem būtu ļoti dārgi, Mixnews.lv

"Rīgas ūdens": Ieviest iedzīvotāju tiešos norēķinus ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem būtu ļoti dārgi

фото

Nekustamais īpašums | 2013. gada 28. februārī plkst. 07:51

Sistēmas izveide, iedzīvotājiem dodot iespēju par komunālajiem pakalpojumiem norēķināties tieši ar to sniedzējiem, ir saistāma ar ļoti lielām izmaksām, tā Saeimā apspriesto ideju biznesa portālam "Nozare.lv" komentēja SIA "Rīgas ūdens" preses sekretārs Arturs Mucenieks.

Viņš norādīja, ka, pirms diskutēt par šo jautājumu, jāsaprot, kāda būs materiāli-tehniskā un juridiskā bāze.

Jau ziņots, ka Saeimas Mājokļa jautājumu apakškomisija nolēmusi pievērsties jautājumam par izmaiņām normatīvajos aktos, kas paredzētu, ka iedzīvotāji par komunālajiem pakalpojumiem var norēķināties tieši ar to sniedzējiem.

Pēc nedēļas deputāti vērtēs ilgtermiņa risinājumus apkures parādiem, savukārt pēc divām nedēļām varētu atgriezties pie jautājuma par tiešajiem norēķiniem par komunālajiem pakalpojumiem.

Foto: lvportals.lv

Jautājums aktualizējās saistībā ar vairākiem gadījumiem, kad iedzīvotājiem radušās problēmas ar namu apsaimniekotājiem, un šis ierosinājums ir piedāvāts, lai izvairītos no situācijas, kad negodīgi māju apsaimniekotāji no iedzīvotājiem iekasē maksājumus par siltumu un ūdeni, bet vēlāk par šiem pakalpojumiem nenorēķinās ar pakalpojumu sniedzējiem.

Komentāri